Prijava

Svi smo svesni raznih Vukajlijaških internih šala i mitova, pa hajde da ih sve skupimo na jednom mestu. Ko je sve fenomen ovog sajta? Pišite ovde o Mogši, Ćiri i njima sličnim, kao i raznoraznim forama koje su nastale na ovom sajtu.

EDIT: Bez spema, molim!

TO! Još jedna tema i Mogši! JEA!

ко је тај Ћира до курца......

KKA BOJ JE LEGENDA ON ISTO JEBE!

Гамби , ладно сам те сањала ноћас. Били смо на неком вашару, ти си се цењкао око оне мрежице која сече кувана јаја на кришке и на крају кад си постигао цену ниси тео да купиш. Испемово си ми сан јбт :р

Гамби , ладно сам те сањала ноћас. Били смо на неком вашару, ти си се цењкао око оне мрежице која сече кувана јаја на кришке и на крају кад си постигао цену ниси тео да купиш. Испемово си ми сан јбт :р

o.O ja sam sanjao milicu..ne znam sta..jer je bilo gomila uloga u snu iz svih svera ljudi...nesto se cudno desava sa vukajlijasima nocu.

Imaju visak slobodnog vremena.

И у сну смо нолајфери, неамо шта да сањамо јбт.

Јел зна неко уопште зашто је Абраксус отишао са сајта?

Пеки дизвинеш, ал јебо вас Абраксус, кога бооли курац!

Divi gavajo Fejz što me preteče!

Па шта пишеш онда овде ако те боли курац?

Da, bre, pusti njega... Daj pričajte ko se s kim jebo, to me uvek zanima.

Ниси сконто до сад, ево да ти појасним, ја контрирам вазда! Тако вас исто јебо Могша као и Абракс што вас јебо... и наравно геј смајли на крају :)

Па ово није контрирање, ово је измотавање. Контрирање углавном има сврхе, ово нема, само безвезе спемујеш тему, а ја сам лепо питао нешто. Ако не знаш одговор, нема потребе да ми се посереш на питање.

A ko se s kim jebo? Ćutimo, ćutimo.

Kad smo već kod snova, ja sinoć sanjao da je ortak doneo onaj kurac u kome konobari nose piće(ancir, ancer, jebem li ga), prosuo kesu kokaina, sipao majonez preko i sve ušmrkao.

Tulume, ne znam ko se s kim, al' znam ko nije sa mnom. Svi :)))

Ја знам ко кога јебе ал не бих да причам, то су већ трачеви, нису легенде!