Prijava

A što svaku temu koju otvorim mi urnišete, koji muški reproduktivni organ?

Ako ti je za utehu, nije to do tebe, tako je sa svakom temom.

најзад се слажем са Тулимом!

pekky moj ti je savet dodaj u prvi post BEZ SPEMA.

Ево једна добра тема где могу да оставим моје разочарење... Ништа против Страје, ал сам се скроз сморио кад сам видео да је прешао Мотику... баш сам се сморио

StrajaKg

pekky moj ti je savet dodaj u prvi post BEZ SPEMA.

Dod'o.

Oпа , Страја меље као парни ваљак , друго место матори , још цирка 6 000 поена и нови шампион вукајлије .......... дечко у успону ... свака част...

Vidiš, pekky, prvo su spemovali zato što je dozvoljeno. Sad će u zinat. Isto ti se 'vata.

Sikter iz teme ili tutnite lock!

Peki u čemui je problem?
Sve je urabana legenda ovde samo pitanje kako ko doživljava.

Milisav je legenda, možda i najveća i najzilčjavija istovremeno, javio se kao borac protiv ziljavsosti fejsbuka a nakraju sam sebe pokopao. Eto TI

Ma ne kažem tebi, Caro, nego ovima što urnisaše temu. Ti si odgovorio baš kako treba. ;)

Пекки је урбана легенда!

Laki hvala :)
Fejz, ne volim ni ja da Barsa bije Real ali šta da radim :)
izvinjavam se pekiju zbog spema ali u doprinos temi želim da dodam da se na temama gde autor naglasi bez spema može dobiti ban a i sviđa mi se ova tema, ajde da razradimo nekako ako možemo

Ајде!

ШТО ЈЕ ОТИШАО АБРАКСУС!

Можда је имао неке неодложне обавезе.

bogami i gde se ne naglasi trebalo bi da se podrazumeva. sad ću da sredim, izvinjavam se na čekanju.

gospoda koja spemuju bi mogli da pročitaju pravila foruma ponekad. kako ovog tako i bilo kog drugog.

izvinjavam se u ime moderatorskog tima na sporoj reakciji.

evo i mene zanima šta je sa abraksusom, uz to me zanima i ko je najčuveniji moderator ikada na sajtu (dobro-loše nebitno)?

Мене интересује зашто на овом сјту мора да дође неки надркани мод с времена на време и да крене да банује и брише ко ненормалан, ај што банује него брише како му се ћефне. То више и није легенда, али сам до мало пре сматрао да јесте. Да ли сам једини тог мишљења или сам се зајебо?

ЕДИТ:
А да! Сетих се. Да ли модератори желе да постану легенде због одабира ретардираних постера?