Prijava

Cara™

Moš misliti kako je uradio, kao kad bi ja vama dao moj pasvord vi uđete u moj profil i izdebilišete :) mada u mom sliučaju razlika se ne bi prepoznala!

Bi. Mislili bi ljudi da si manje lud nego obično. :)

Jelena Tihi Ubica a.k.a Njegov dupli

Naravno, nema tu nikakvih priča o prodavanju prijatelja, definicije koje je izbrisao su bile jako glupe...i slučajno se ispostavilo - Pekijeve i Džiimijeve, pa su oni to primili lično. Ostalo je istorija.

Како те није срамота да тако лажеш? Да си, којим случајем, тог дана кад си украо шифру од Крајинг Најф у њеном стану који ти је био остављен на чување, обрисао и неку моју дефиницију, мислим да бих те нашао на факултету и видео би ти свог бога. Срећа, па ниси обрисао ниједну моју, већ пар стотина других, тако да нећу да прљам руке твојом љигавштином. Гледај да напишеш још неку овакву лаж, па ћеш видети шта ће бити историја.

Џими, на којој страни је ово написао, да не мотам целу тему?

Осамнаеста.

Inače, ljudići...just to mention - niko drugi, do modova nije zaslužan za popularnost autora imenom i delom Jelena Tihi Ubica.
Niko drugi do modova.
Bilo nekada, još uvek sada.
Jedino modovi sa svojim preizraženim, kemp i preozbiljnim shvatanjem JTU i njegovih reči doprinose njegovoj popularnosti. Na neki način, to šizofreno i preterano reagovanje na njega biva preteranije od svega što je on rekao i uradio.
Svi znaju da legende izmišljaju dokoni ljudi, tako je i sa JTU-om.

Ти легенда можеш да будеш само тим доконим људима. Легенда која је била у стању да својој другарици украде шифру и игра се модератора на Вукајлији. Брисао си дефиниције још и Зајклону, Касперказу, Френкију, Лули, Суровом и коме још, а сви они су за три копља бољи аутори, и 10 компља бољи људи од тебе. Направио си нам срање за три дана. Да не помињем што су нам и даље сумњиви гласови са налога Крајинг Хајф, где су поједини аутори, који спадају у врх сајта, у дубоком минусу. Ко зна колико дуго си ти то радио.

Naravno, nema tu nikakvih priča o prodavanju prijatelja, definicije koje je izbrisao su bile jako glupe...i slučajno se ispostavilo - Pekijeve i Džiimijeve, pa su oni to primili lično. Ostalo je istorija.

A kosa mu je still fabulous i nema tog bana koji će to da promeni.
Snovi ipak ostvareni.

Да нагласим твоје понашање тог јутра, када си ме набедио да помислим да је Крајинг Најф у стању да уради све оно што си ти урадио. Онда си, наравно, онако пичкински побрисао цео пвт, онако како само Кери Бредшо то може.

И што је најгоре, не умеш да признаш да је све то што си радио погрешно, него отвараш дупле налоге. Ти не можеш без модератора, а нас боли дупе за тебе. То тебе брине. Онолико колико теби треба да направиш налог, нама треба 10 пута мање времена да те банујемо, јер је сам бан 2 клика вишка.

btw, ako smem da ukradem to od jednog lika, jtu izgledao kao ružna devojčica. :)

Фала, Реме. :) Свратих.

И што је најгоре, не умеш да признаш да је све то што си радио погрешно, него отвараш дупле налоге.

Уместо да лепо каже ''Јебига, људи, зајебавао сам се, стварно детињасто од мене, извините. Е, да, узгред, ја сам геј, није ми било лако да признам, па сам зато закључавао тему о дукатлијама. Извињавам се.''

Али не, он се и даље понаша као нека кучкица мала. Нико га не би мрзео да је лепо признао да је геј. Геј је океј, стварно, мислим јака ствар, кога боли курац, али је одабрао најгори начин, да не кажем најпедерскији начин, да свима то саопшти.

Ти не можеш без модератора, а нас боли дупе за тебе.

Тај рад. :)

Hahahaha, jebote, kakvo je sranje taj JTU napravio. :)))
Ne podržavam, naravno, ako je sve tačno ovo što Peki navodi, stvarno nisko i kurvanjski, ali definitivno je zbog tog postao jedan od najpoznatijih likova na sajtu. I svim ovim postovima i pljuvanju po njemu njegova popularnost raste. I ovaj čovek je neka legenda sajta, u negativnom smislu. :) Mislim da bi modovi, ako hoće da se prestane pričati o njemu trebali samo kad skontaju njegov dupli da puknu ban i zdravo, bez diskusije i pljuvanja po njemu, jer on u tome uživa meščini . :)

Е, да, узгред, ја сам геј

Џими, не мора да ти признаје, само ти насрни и неће се бунити! Осим ако ниси од оних који воле да на њих насрћу...

Чек, ево мали офтопик, да питам нешто Џимија, ово је његова професија: Да ли се реч "легенда" може употребљавати и у позитивном и у негативном значењу, или само у позитивном?

bez diskusije i pljuvanja po njemu, jer on u tome uživa meščini . :)

Заправо, он плаче свако вече над својом патетичном малом судбином, јер је осуђен да дели собу са самим собом.

Dobro. U pravu ste. Eto.
Niko sve vreme nije ni rekao da niste. U pravu ste.

Jesam. Uradio sam nešto ogavno. Ali ko od vas nije.
Svakako mi je žao i to nadoknađujem i radim na tome. Ali neću biti osuđivan zato što nisam savršen i što sam se poneo ružno. Posebno jer mi je žao (ali moderatori jesu kirivi za JTU). Moje reči su se uvek uzimale bukvalno, a ja sam se trudio da budu što preuveličanije.

Ne sećam se šta sam tačno obrisao, jer nisam brisao po autorima, već samo ono što mi se činilo kao glupo.

Inače, Peki - navedeni autori možda i jesu bolji od mene, svakako kao autori, ali me ne poznaješ lično, so cut the crap. Ti si samo ogorčen zato što sam ti izbrisao definicije. A glupe su ti definicije. Zaista, ništa lično

Чек, ево мали офтопик, да питам нешто Џимија, ово је његова професија: Да ли се реч "легенда" може употребљавати и у позитивном и у негативном значењу, или само у позитивном?

Не би требало. Ево, сад баш листам речнике, увек је ''famous for sth good'', никад није ''infamous/notorious''

Inače, Peki - navedeni autori možda i jesu bolji od mene, svakako kao autori, ali me ne poznaješ lično, so cut the crap. Ti si samo ogorčen zato što sam ti izbrisao definicije. A glupe su ti definicije. Zaista, ništa lično

Обрисао си ми једну дефиницију, толико о томе да си их читао. Рекох да је проверено да већину ниси ни прочитао.

А грешиш да су глупе. Моје дефиниције су углавном генијалне. Ево, та што си је обрисао је суво знато.

Ahaahahahaha, evo ga, a tačno mi je prošlo kroz glavu da će postovati na temi. :))))

Jer su posle vracene te defke ili su ostale obrisane?

А грешиш да су глупе. Моје дефиниције су углавном генијалне. Ево, та што си је обрисао је суво знато.

Hahahaha LJOLJ

Заправо, он плаче свако вече над својом патетичном малом судбином, јер је осуђен да дели собу са самим собом.

Ovo je već vicious i petparačko, kao naslovnica žute štampe.