Prijava

Pa kako će tip iskulirat forum kad se ovoliko priča o njemu? Niđe se neće stić spominjanje na ovakvim temama. Sad bih htio da vidim tu sliku, ali mi je crnjak da tražim.

I tako izgubih ja dosta vremena iščitavajući sve ove pomenute teme...elem, koliko ja kapiram, sam izraz ''legenda'' predstavlja nešto što više ne postoji...ne postoji za džabe izraz ''otišao u legendu''. Ali postoje i žive legende, to ne sporim.
Legende su oni koji su činili dobro, ali i zlo, da se razumemo. I o dobrim i o lošim se piše i dan danas. Sukob mišljenja će postojati dokle god postoje ljudi koji koriste mozak.
Za mene su legende sajta ljudi koji su uspeli da me nasmeju, ali i nateraju da razmišljam o nekim ozbiljnijim stvarima:
Reservoir Dog, Čiča, Vokasi, Korleone, Mr.Moon, Džimi, lemaja, majav, Black Hole, Predražinjo, gamby, Duncan, oblakmatori itd....ukratko, svako od vas po meni ima svoje svetle i tamne trenutke, što je sasvim normalno...

Stvorenje?
Meni je JTU lep, možda ne kao muškarac, ni kao žena, ali ima lepe i pravilne crte lica :)
I ne čupa obrve, zajebao je pola žena sa prirodno lepim oblikom, videla sam ih izbliza :)
I meni je bilo glupo kad je napravio šta je napravio, ali ne znam što se vi osećate oštećeno, jedina oštećena je tu nož.

Nekada su bili u ljubavi, onda je on učinio nešto loše, onda su se posvađali, onda su ga oni kažnjavali, onda ih je on napadao, onda su ga opet kaznili, onda se vratio i ponašao normalno, onda su ga kaznili jer ne mogu da mu oproste jer se nije izvinio, sada je priznao grešku, oni se još uvek nećkaju... Podseća na špansku seriju, a ustvari je priča o moderatorima i JTU. Nadam se da ovo neće imati 150 do 200 epizoda kao prosečna latinoamerička serija. Završavajte priču! Oprostite mu, nek obeća da će biti dobar (nešto slično dogovoru Peki-Cara) ili ga opet banujte pa će se vratiti ponovo i ponovo i ponovo... Šta god, ali smorili ste ceo sajt sa tom pričom. Ima toliko kvalitetnih autora a vi ste ovu temu pretvorili u nesrećni ljubavni roman zvan: JTU, neshvaćena duša ili trn u moderatorskom oku? Po meni je sve ovo što radite spemovanje teme.

Draga Mylyce, ukusi su različiti, pa ako uživaš u gledanju JTU-ovih obrva, samo napred!

Meni je kod njega strašno što konstantno forsira sam sebe,napravi dupli pa je u fazonu EVO ME, napravi temu o sebi na forumu, jebote, mene sramota kako se ponaša, a nemam veze sa njim. Da ga poznajem lično, zabrinula bih se za njega. (Inače me boli dupe za sve na svetu, ali sada imam viška slobodnog vremena, pa kenjam. Unapred se izvinjavam ako preteram).

Draga Mylyce, ukusi su različiti, pa ako uživaš u gledanju JTU-ovih obrva, samo napred!

Naravno da su različiti, ali nisu mi jasni ljudi ovde koji komentarišu izgled drugih, a sami izgledaju ko da ih je bukvalno i doslovno roda donela na svet, ako me razumeš. I kakve veze ima njegov fizički izgled sa tim što je uradio na sajtu, ne vidim što se svi osvrćete na to?
A to da forsira sebe, jeste. Jebi ga, većina nas se sprda na sajtu i većina nas nije degen privatno kakav jeste na sajtu. To je samo internet. :)

Jebi ga, većina nas se sprda na sajtu i većina nas nije degen privatno kakav jeste na sajtu. To je samo internet. :)

Ovo meni stalno odzvanja u glavi.

Moraš priznati da dečko izgleda interesantno, pa verujem da ljudi sa sajta povezuju njegov izgled sa ponašanjem koje je diskutabilno. Uvek na internetu postoji pitanje kako li taj neko ''sa druge strane'' izgleda. A njegov izgled je očigledno dobar za komentarisanje,a komentarisanje je dozvoljeno. :)

Dajte da vidim JTUovu sliku

E to što kaže Džanki daj da vidimo lika xD

U pravu si, komentarisanje je dozvoljno, pogrešno se izrazih. Vređanje i formiranje predrausa na osnovu nečijeg fizičkog izgleda, bez da nisi izazvan da kažeš tako nešto (tipa spustiš dotičnu osobu koja u razgovoru s tobom glumi lepotu) je detinjasto.
Eto, to mi je zasmetalo, pa se ubacih da napišem ono. Ja bih, na primer, njegov izgled povezala sa autentičnošću na sajtu, ak već povezujemo :)

Prelistajte fotografije, nadam se da nije obrisao.

Какве везе има како он изгледа?

Nema nikakve veze, samo da vidimo.

Pa dobro lik liči na JBJ-a iz mlađih dana nije ništa strašno

Ima kosu ko Keri Bredso susu ti jebem.

Mislim da sad JTU svršava čitajući ovo. :))))