Prijava

Interpukcijski znaci su za pičkice, jel tako dule? :)

katija
Interpukcijski znaci su za pičkice, jel tako dule? :)

Индо граса, Душане, индо граса.

Interpukcijski znaci su za pičkice, jel tako dule? :)

AHAHAHAHAH. :uzima vazduh: AHAHAHAHA!!

Interpukcijski

Katijo, darling, znam da si navikla da gutaš, ali ovde važe druga pravila.

što ga stalno pominju i na neki način legalizuju njegove napore da se održi na sajtu. Kad ga niko ne bi konstatovao, sam bi se smorio i nikad više ne bi privirio na sajt.

E o ovome sam pis'o, tačno.

Katijo, darling, znam da si navikla da gutaš, ali ovde važe druga pravila.

Ууууу.

Jedina stvar koja će JTU-a držati da stalno dolazi na sajt je to što ga stalno pominju i na neki način legalizuju njegove napore da se održi na sajtu. Kad ga niko ne bi konstatovao, sam bi se smorio i nikad više ne bi privirio na sajt.

Што значи ако га помињемо стално он ће се стално враћати што значи да ће стално побјебавати вас , што значи да "неки" могу да искористе Јеленка за своје планове што даље значи да треба да престанем да размишљам наглас. ..............

Tulume, jedno n manje-više.
Bitno je da je Dule shvatio poentu. A nisam primetila za ta druga pravila. Čak naprotiv, gutanje se poštuje više od svega.

ono što kaže bleki - kad nekog ignorišeš, vremenom će nestati...

e sad, ja neam pojma ko je jtu. msm imam (normalno da imam kad ga ne vadite iz usta), ali dok je bio akivan sa tog naloga nisam imala nikakvu interakciju sa njim. ali sam se uplašila za njegovo psihičko zdravlje kad sam mu ugledala fotku... žao mi deteta...

e, sad, koliko se ja sećam, mali prst je muž na nožanu? što on lepo nije navatao tog dečaka i nafufkao mu loknice, počupkao obrvice, nalupao par šamara i šutnuo u dupe? pa da viš kako bi batalio vuku... batina je iz raja izašla...

sta ti imas protiv loknica?

edit: ljubavi :)

ali sam se uplašila za njegovo psihičko zdravlje kad sam mu ugledala fotku... žao mi deteta...

amin...
koliko vas lik jebe to nije normalno

ma pajko, nisu dovoljno nafufkane!

edit: macane ;)

koliko vas lik jebe to nije normalno

pliz tu elaborejt? ono nisu njegove fotke? ono dete sa renesansnim liknicama, počupkanim obrvicama i fotošopiranim plavim okicama tužnog i zabrinutog pogleda?

Де је ЈТУ-ова слика ?

ma ima negde na fotografije vukajlijasa...

Među slikama Vukajlijaša. zAiStA ima k0sIc00 kAo kErY BrEdsxo. <3

Okej, history repeated. Ova tema sve više i više podseća na "Kompromis temu".

http://vukajlija.com/forum/teme/3076
http://vukajlija.com/forum/teme/3092

Kad je JTU stavio slike na forum, sutradan sam videla neko tako stvorenje kod Meka na Slaviji. Ubeđena sam da je bio on.