Prijava

Tema za entuzijaste, početnike, one kojima je potrebna pomoć vezano za bilo koje parče softvera za bilo koji OS.

Meni treba pomoć. Je l' neko zna, koristi ili je čuo gde mogu da skinem plugin za Office 2003 za konvertovanje fajlova u PDF?

Не могу да ти одговорим на питање, али могу да поставим моје. :)

Елем, да ли неко зна да ми помогне, имам следећи проблем: Лап топ ми не препознаје батерију која је, наравно, уредно прикључена, и која је без проблема обављала посао око две године. Пре неких 6,7 месеци, једног дана, након што лап топ није био коришћен пар недеља, он је престао да препознаје батерију, и од тад га само користим укљученог у струју, а никако да се наканем да га однесем у сервис. Елем, с озбиром на то да ми није испадао, нити је поливан водом нити шта ти ја знам, јел зна неко шта би могло да буде у питању? Ја реинсталирао систем, убацио чак и "седмицу", али ништа.

Peki probaj ti da vidis jel tebi baterija uoopste radi.

Ма комп пријављује као да ништа није прикључено... Како би то могао да проверим?

Onda znači da je riknula.

Имаш унимер у кући?

Уста је јебем мртва, па како то?

@ neo: Open Office direktno eksportuje u pdf, sasvim je solidan i u potpunosti zamenjuje MS Office.

@ Peki: Da li ti je instaliran i fabricki softver, koji treba bateriju i da prepozna, nema to u Windows-u? Koji model imas?

meni treba jedna prezetacija o Intel procesorima za jedno mesec dana.
svaka pomoc je dobrodosla.

Da li ti je instaliran i fabricki softver, koji treba bateriju i da prepozna, nema to u Windows-u? Koji model imas?

"Sony Vaio"

Ма на претходном систему је радило без грешке, и онда од једном престало, на том истом систему.

Ма на претходном систему је радило без грешке, и онда од једном престало, на том истом систему.

Po tudjim iskustvima i sopstvenoj logici mogu ti reci da je crkla kurva. :)

@Jericho - Znam, al' baš me mrsko skidati to. :D Ako ne nađem plugin, skinuću.

@Rosoneri - Sajt Intel-a, Wikipedia, forum Sveta kompjutera, malo online prodavnica (PC Practic, Novel, Comtrade) i naći ćeš sve što te interesuje. ;)

@Peki - Umm... Verovatno je crkla. Pošto imaš W7, on bi verovatno skinuo odgovarajući drajver za bateriju, kao što skine sve drajvere za svaku konfiguraciju.

Evo ti onda ovo, guglaj malo :P http://www.dopdf.com/

Zasto jebeno preglupi youtube, kad kliknem na fullscreen, obavezno automatski poveca rezoluciju snimka? Ima li negde podesavanje da to ne radi, idioti nad idiotima. Koliko glup sajt, najveci greh je sto su oni uspeli na preuzmu internet video dominaciju!

Treba mi pomoć u vezi instalacije Far Cry-a. U read me piše ovo
"Инсталација: 1. Моунт ФарЦри, инсталирајте игру. 2. Погледајте садрзај дисц_2 успут:) Успоставити закрпу 1,4. б) успоставити Делта сектора одбране у игри фолдеру (... Фар Цри). ц) да покренете игру треба да монтирате слику ФарЦри-Мини - Имаге фасциклу нодвд (*мдф, исто моунт). Велицина инсталације 4,25 Гб. Може да се играе само игру без мода. А може да играте и само мод ако имате веч игра инсталирана чисту."
Odradio sam 1 i 2 i pod B. Pod c mi ništa nije jasno. Šta treba da se uradi tačno?

Pa moras da mountujes cd od FarCry sa Deamon Toolsom, alcoholom, powerisom, itd

@vuk 21
skini novu preko drugog torenta