Prijava

sise hahahahahah.. a jes dobra ova sersei...

U pola sedam imas sigurno, ne znam za pre... :D

Večeras? do jaja, ja do sad čeko pon, budala.

Večeras? do jaja, ja do sad čeko pon, budala.

Ujutro u pola sedam. 06.30 ponedeljak.
EDIT:
Proveravam da li je ovo bio dobar torent u 04.05:
Game.of.Thrones.S04E02.HDTV.x264-2HD 04-14 04:04
da ga skinem i da ga probam.

EDIT II:
VALIDAN JE U PONEDELJAK U 04.05 IMA TORENT.

aha, znači sutra ipak. jmbg.

Kako je crko mali peder, najjača scena ikad, malo je falilo da se počnem smejati ko nenormalan sam sa sobom u po noći.
Nekako se potajno nadam da će onaj patuljkov plaćenik sve pobiti i postati vladar na kraju. Gotivan lik, ima čovek prostu životnu filozofiju.

Trebao bi da ima samo ime Joffrey jer je kopile i nastao je iz incesta pa se Roditelji nikad ne smeju saznati

хахаха прекино сам се кад је Џејми нагно Серсеи крај мртвог сина

брат сестри најбоље смести

Meni je strašnije što ona viče, nemoj, nemoj.
p.s. Nemoj. Nemoj. Upašće neko.

Inače je sasvim ispravno, pokušati zameniti dete. Taj deo je logički ispravan.

glupa epizoda. ko da je trajala 20 minuta ništa se nije desilo

Срање од епизоде. Надам се да ће у следећој кепец да рокне курву, ако и то не развуку до бесвести.

Nekako se potajno nadam da će onaj patuljkov plaćenik sve pobiti i postati vladar na kraju. Gotivan lik, ima čovek prostu životnu filozofiju.

Да, мени најјачи лик у серији. И Џофри је био блејач, али јбг, убише га душмани.

Kingslayer pickica, taman sam ga zgotivio kad ga zarobili, a Kalisi krenula malo da se pojavljuje al ko da nije, epizoda da je trajala 20 min sve bi bilo isto, nigde akcije, a najavaljena je zestoka

Mnogo su usrali. Ali kapiram ih. Deneris i dešavanja preko Uskog mora su mnogo bolje odrađena u seriji.
Ne mogu tačno da se setim šta se desilo sa Džendrijem u seriji? Šta on kao zamenjuje Edrika? Pesma je turska kafa a GOT je 3u1.

sranje bez dzofrija, kad pocne onako besno da pisti razmazeno i ljuto ako nije po njegovom

ja ne mogu da smislim scene sa onim malim bogaljem dosadnim jebote...da sam hodor udavio bi ga onim dzinovskim jajima

Ne mogu tačno da se setim šta se desilo sa Džendrijem u seriji?

Давос му је помогао да побегне!

Je l' realno da diskutujete o seriji? Serija je sranja, ovde se diskutuje o knjizi :D (koja je vrh lolo inace)

Ih sad, serija je sranje.

Како увек морају се јављају дежурни кењатори да тврде како су књиге боље од серије. А прочитали две ствари у животу.