Prijava

čitajte viteza sedam kraljevstava, predobra priča, dešavanja pre prave knjige jedno stotinak godina, isti stil pisanja i sve, predosta se nauči o istoriji kraljevstava

Ček, jel to isto Martin piše? Pa dal je realan, nije još odlučio šta i kako u glavnoj priči, a već počeo da pravi spin-offove.

прочитао сам, није нешто занимљиво

e pa meni jeste zanimljivo jer dobijaš uvid u dešavanja koja će uticati na glavnu priču. takođe sumnjam da je brijena potomak danka

да то сам и ја прочитао негде на нету

као помиње се у некој књизи песме леда и ватре ваљда

pa da, zna se da je posećivao njenu domovinu dank, tj. safirna ostrva, tako da je guzio nešto tamo možda

http://www.imdb.com/name/nm1561982/

Ovaj brat će igrati Jurona. Viktariona izgleda neće biti u seriji,seme im jebem.

ona enciklopedija Svet leda i vatre je više za one kojima je stalo do kolekcije (npr. kao što sam ja). Zanimljivo mi je bilo samo o istoriji Vestrosa, ono posle sam pola preskočio, boli me kurac da čitam istoriju zemalja koje se ni ne pominju u knjigama. Takođe, Vitez je dobro delo, sviđa mi se baš. Zanimljivo mi je uporediti ono što Martin pripoveda kao objektivni posmatrač tamo i ono što piše meštar koji radi za gvozdeni presto, fenomenalno kako se može iz različitih uglova sagledati prošlost i potpuno joj se zarotirati priča

Bezveze Juron, prvo što je klinac (deluje za nijansu starije od Teona, niđe veze), drugo - uopšte nema psiho pogled

ко је јурон?

Teonov stric...Mlogo zajbat pirat! A steta je sto nea Viktorijana...mada sam očekivao da ga nece biti jer nece mnogo uticati na pricu.

а викторијан је од таргарјена? односно од оних копилади њихових блеквотера, чито сам о њима у витезу седам краљевстава

viktarion je grejdžoj

а који беше блеквотер? има један што се помиње неђе

u knjizi se samo ljuti čelik egor pominje, mada i ostali... nisam nešto pažnju obraćao

Nemaš pojma Marko, Viktarjon je od Erina iz Dola, brat od strica pokojnog Džona. Šteta što Mikelsen neće glumeti Vranookog, uloga ko pisana za njega. Ovaj dečkić bi eventualno mogao da prođe kao Garlan Tajrel (neoprostivo je što je i on izostavljen iz serije). No bitno je da će i dalje biti desetominutnih scena sa Sivim Crvom i da ćemo i dalje gledati Degenerisina izdrkavanja.

превише је ликова, не могу ни људима из рил лајфа да запамтим имена а камо ли ликовима из књиге коју нисам прочитао