Prijava

hahah jp pa ti si spojlovao ja sam barem upozorio na spojler

i ako mislite da se nece pojaviti jos barem 11 psihopata ljucis nego remzi grdno se varate,dzofri nije nista u poredjenju sa remzijem a remzi nije nista u poredjenju sa nekim sledecim

сјајно дупе има ова денерисина курва, нисам досад приметио колико је добра пичка

i ako mislite da se nece pojaviti jos barem 11 psihopata ljucis nego remzi grdno se varate,dzofri nije nista u poredjenju sa remzijem a remzi nije nista u poredjenju sa nekim sledecim

Pa ako bi knjige makar malo ispoštovali trebalo bi onda da je Remzi ništa u poređenju sa Juronom Grejdžojem ali Juron iz serije se za sada čini kao go kurac tako da ništa od toga verovatno.

Pa ako bi knjige makar malo ispoštovali trebalo bi onda da je Remzi ništa u poređenju sa Juronom Grejdžojem ali Juron iz serije se za sada čini kao go kurac tako da ništa od toga verovatno.

Mozda ce ga u sledecoj sezoni malo zapsihopatiti, ili moguce da ce Sersei malo izluditi pa onda biti dezurni psihopata, tipa kad Tomen krepa...

znam da kasnim ali: isplakah se za hodorom :( pi

Nikad nije kasno bebo

Osim kad imaš proliv

шта је радио јурон па је гори

Video sam pre možda dve nedelje scenu pod nazivom ''episode 10 last scene leaked'', u senci se neka žena smeška i kreće špica. Sad se nešto razmišljam, Džejmi je kod Freja, lumpovaće tu, zajebancija, upada bratstvo bez barjaka i masakrira ih sve do jednog, uključujući i matorog Freja i Džejmija i Brona. Nije da bih voleo da se ovo desi, Džejmi mi je jedan od gotivnijih likova ali...ko zna.

Da, ova žena što se smeška, Lejdi Stounhart. Gospa srca kamenog, heheh

Dajte link za leaked gospodo?

Spoiler:

Neko ce kraljicu grdno da iskara.

Nije mi jasno samo što crvena kurva nije oživela Rikona?

Spoiler:
Umire Jhon

зашто би оживела рикона кад је најнебитнији и најружнији клинац у серији

hahah +1

ima tako nekih likova za koje navijam da umru, rikon je jedan od njih

kao i kompletna postava serije walking dead, izuzev derila i merla

recite mi, umiru li u walking dead-u svi osim ove dvojice, da znam da li da nastavim sa gledanjem

Umre jedan od njih dvojice.

шта је радио јурон па је гори?

U sempl poglavju iz sledeće knjige Juron priznaje da je seksualno zlostavljao dva mlađa brata i da je tri brata ubio, takođe je u tom istom poglavlju trudnoj ljubavnici osekao jezik i golu je privezao sa prednju stranu broda koji plovi u bitku. E to je sve iz samo jednog poglavlja, inače baja ima ceo oklop od valirijskog čelika.