Prijava

bruka onai deo kad ustane mala Mormont i posere se na sve ove lordove i ona tranzicija iz bebe u dzona. Inace vuka njegovog nigde, ni u bici ni za stolom ni da ga pomenu.

Onaj ujo doveo sakatog brena 3 kilometra od zida i ostavi ga tu kao ne mogu dalje, pa odvedi ga ispred kapije jebo te on kako ce nema nogu i onaj emocionalni rastanak "fala ujo, de ces" smesno skroz
Isto tako za Tomena, e jebote umro kralj nema veze sto je picka, nit sahrane nit ikojeg kurca samo ona je sad kraljica i to je to.

Jedva cekam knjigu jebenu 2018 da izbaci debeli

Па не знам, мени да је Томен краљ и да се проспе онако болео би ме курац реално, није да сад треба неки плави воз да се реализује.

Али колико има спектакла толико има идиотских сцена, кул је што Арја већ оперише али ево тај Бенџен јеботе чека се од прве књиге, појави се, употребе га као шлеп службу и ћао довиђења.

Drve kurac, prvo borba pet kraljeva pa sad borba pet kraljica, Deneris, Sersei, Sansa, kurve iz Dorne i recimo Olena ili Jara, šupičkumaterinu feminizam
Zimi trebalo 6 sezona da dođe, šteta što nema Šon Bina da kaže fakin vinter iz fajnali hier vajvokeri 'lade muda negdje tamo
ljudi bez lica su obične pičke sa gumenim facama, to smo mogli vidjeti
Arji trebalo 6 sezona duradi nešto
Sem, lola Krajišnik kreno duči za meštara sa mačem od dvije tone
dobra epizoda poyy

Сем довео косоварку на Хогвортс.

e jebote umro kralj nema veze sto je picka, nit sahrane nit ikojeg kurca samo ona je sad kraljica i to je to.

Isti običaj ko i kod nas, nije pop izlazio i nema tu šta da se prikazuje

Продуценти серије за та путовања рекли да се радње не одигравају паралелно, иако се приказују у истој епизоди, или у две епизоде које су једна до друге, и да на то не треба гледати као хронолошки след догађаја. Фора је да треба све то упаковати, јбг. Нама тешко да пишемо или читамо дефиниције дуже од пет редова, а кењамо нешто људима који праве наква ремек дела.

Епизода покидала. Музика маестрална. Догађаји, сценографија, глума... Све на нивоу за Оскара. А ако неко погледа мало дубље, тек онда види колико су људи покидали, посебно што сад иду даље од књига, само по инструкцијама Мартина.

Повадили прилично килаву сезону са ове две задње епизоде, можда и најбоље до сад, и поставили одличне темеље за будуће догађаје.

Elem, nešto ne vjerujem R + L = J
smutili su tu oni nešto
na kraju će biti Jon sin Tajvina Lanistera

Ne znam jel jedino meni ta beba nekako ružna prvo na koga sam pomislio bio tirion lolo

Jesam li ja jedini koji je pomislio da će Tirion reći nešto u fazonu jeb'o te Dario Naharis i ja sam dobar ljubavnik, ljuljaćemo se na brodu do Vesterosa

Ишмих

шта је силово си некога?

DA BRATE I TO bez pretnje nozem, nisam morao da ga vadim, mislim noz hahah.vidim da si ok lik pozdravljam te pa se cujemo.jel imas skajp?

Producenti pakuju epizode tako da budu zaninljive. Zato nema veze sto jedan lik tri epizode prelazi sumu, a drugi izmedju dve epizode preskoci 7 mora. I onako oni naprave planove snimanja, snime, pogledaju kako je ispalo izboduju i gledaju da navuku gledanost na epizode.
Nisam jos pogledao, ali bih rekao, da od kada je Tirion putovao camcem kroz valiriju, sada se od gisa do vesterosa stize konkordom. Varis ti nikne gde ti treba. A ICB spaja kingslending, hardrom, brzorecje, prelaz, kejtlin sanac, zimovrel i zamak crni. Kaki ICB, TZV.

cekajte braco, jel sam ja jedini debil kome je likusa koja je izbacila ono djete pljunuta degeneris?
Ja mislim da je ono djete degeneris.
FAJR END AJS.
Sve se uklapa.

Jes pa je ned stark fedeksom poslo van vesterosa, a slucajno nabrzinu napravio neko dijete poslije dok se vraco kuci i nazvo ga snjeguljica

Pa moglo bi biti jebem li ga, al' zar njena majka nije otišla sa njom u stomaku i Viserisom na zmajev kamen i tamo je rodila i umrla u oluji, otuda stormborn
nikakva oluja oko džojtavera

Pa da, a zanimljivo da Degeneris, Jon i Tirion imaju to zajedničko da su im matere krepale dok su ih radjale... I jos uz onu pricu da je Ludi kraj jebavo Tajvinovu zenu pa je i Tirion Targerijan...

slusajte djeco.
sta ak su blizanci bili?
Jedno je poslala po nedu, drugo po kurcu ili kome.
i onda kao pesma leda i vatre. djon se rodio izsnjega (vaskrso), ona se rodla izplamena
hahahaha
MARK DIS POST PEZNTS.
OTKRIO SAM PLOT.
a realno, jedino tako moze da ima dovoljno govana za dve sezone.

a realno, jedino tako moze da ima dovoljno govana za dve sezone.

Si lud, dje ima sad da osvojo vesteros, a oni zombi gore ni do zida nisu dosli... Mogu razvlaciti ko u Bolimudu na jos 300 epizoda

dal ti mislis da je tema ove serije (i knjige verovatno, al jebo citanje stosemenetice) rat ili medjuljucki odnosi, porodicne price, ko je koga jebo i na koji nacin jako kurce upicku?
Zasto mislis da je iko voljan da gleda 20 epizoda koje su npr kao prethodna?