Prijava

Sledeca ce sezona imati valjda 7 epizoda... Tako da se nadam da ce biti vise slične ovim poslednjim...

Pajo je l ovo kraj sezone?

Bejlis umire nekom tragicnom smrcu spasavajuci Sansu. Severus Snejp fazon sig.

Sta mislis sto je gotivna epizoda, neg da se namame za sledeću godinu...

Imaće manje epizoda sledeće sezone jer će biti mnogo više CGIa, skupo jbg, a nemaju D&D para, slabo im se prodaje gej seks na brejzersu

Pa zato se nadam da ce biti vise zmajova vukova i bitaka, a manje kurceva vicova i Sema i Gili

koji blam onaj Sem i sa onim upakovanim mačem škk
upakov'o u ženine krpe mač od dva metra

А шта ти очекујеш од Сема као појаве, да уђе у кадар са балваном на рамену као Шварцика?

Zanimljiva epizoda..Dubrovnik opet gori

Bozo JNA

Pa sve mi se nešto čini da će prodat' priču sa Semom k'o sa Semom iz gospodara prstenova, lik koji je najsličniji gledaocima, najlakše se poistovijetiti sa njim
Na kraju će vjerovatno da ubije Gili i napravi lajtbringer od onog kurčevog mača i koji kurac se onda ganjaju deneris i džon šest sezona sa svim nedaćama

мач куће Тарли се зове Heartsbane = срцождер. Азор Ахаи је направио свој чувени lightbringer тако што је зарио мач у срце особе која му је најближа (своје жене). Случајност, не бих рекао. Мартин је сачувао свом алтер егу најбитнију улогу...

Иначе онај Варисов телепорт на крају је брука жива, дали су му га баш, ако може неко да ми објасни то кривљење времепростора био бих захвалан

Ја одавно причам да је Семвел потпуно луд циган

treba vas unajmiti neka ejdž bi oova konkurencija da pronalazite mane igri prestola stvarno ste sjajni u tome

Citadela je dobra, kao u Hari Poteru, skroz kul

Mana? Sta je lose u tome sto se covek teleportuje ili blinkuje, znas li ti koliko sam ja cepao Warcraft III kampanju i koliko sam se nagledao tih sranja..