Prijava

bice neki kastig :)

sve sto ja napisem ide uz moju sliku, pitaj dekija.on je prvi provalio da se svaka moja recinica uklapa u sliku.

pajo jel to kod tebe kuci

hahah sad vidim da je ljutena napisala kasting a bas sam pomislio na to kad sam video sliku

Zar nije planina zdrobio glavicu tom sinu, sta sad i on ziv

planina je preziveo, svi smo mislili da ga je ajra ubila ali on se oporavio nekako

E pa brte valjda je Varis zamijenio bebe i princa prosvercovo iz grada...dje ga je odgajo Regarov najbolji prijatelj...
E sad da li je to stvarno tako, ili je Varisova varka u tome je kec!

Samo da vas obavestim da je Oerebro sa 11:2 savladao oslabljeni Amebergs IF

Dok su Asane i Jerv remizirali 1:1

nadam se da nisi proso tiket

http://i.imgur.com/ugfNLDz.png

tacno armine poslednje 4 god sam prosao mnogo toga i dobrogg i loseg.bilo je dosta burno tako da...

planina je preziveo, svi smo mislili da ga je ajra ubila ali on se oporavio nekako

Puki gospodar retardiranosti ili najveći trol ikada
Ipak bih mu smrvio glavu pp aparatom za svaki slučaj

Размишљао сам:
Радња не почиње са доласком ледених или краља Роберта у Винтерфел. Него са смрчу Ерина. А то се десило зао што су хтели да одвоје Роберта Ерина од Лизе.
Ако знамо да је Ерин био чича и да је Малопрстенац прцао Лизу у Кингслендингу. Претпоставићу да је Роберт син од Малопрстића и да му ћале помаже да седне на гвоздени. Што би могао бити и крај серије.

Au Dragiša, ladno sam zaboravio da je mali retard ladno Maokurčićev sin.

тек сам синоћ сконтао што причате о варисовом телепорту кад сам га видео на броду са дегенерис

јебига шташ, серија за малоумну публику ко и скоро свака друга

Ipak bih mu smrvio glavu pp aparatom za svaki slučaj

sad zamisljam scenu kako tirion lanister kaze planini da ce da mu smrska glavu,takav efekat ima tvoja izjava.

Jebeni Pazl ovde došo da glumi Sergeja Trifunovića i priča o satovima i bičarkama. Čovek koji bukvalno davi svoju babu i hvata je za vrat ako mu na kraju meseca ne udeli od svoje penzijice, kako bi imao da plati internet. Ne pitajte me odakle ovo znam.

sad razmisljam ko nije citao knjige i pratio rasprave po forumima nego samo gledao jednostavno seriju ne moze da zna ko je regar targerijen i zakljuci ko je cale realno

Bukvalno.. ja sam tek sad kad sam krenuo da cackam po mapama skapirao neke stvari, a ko je koga jebo i neka imena apsolutno nemam pojma ko su. Znam 15 glavnih likova i to je to. Recimo Tomena se ne secam, a on varnicio kraljicinu picku.

EDIT: ne Tomen, Tomen je sisa sto se roknula sada, nego ovaj vrabac.

Kad ce sledeci dio knjige?