Prijava

sad razmisljam ko nije citao knjige i pratio rasprave po forumima nego samo gledao jednostavno seriju ne moze da zna ko je regar targerijen i zakljuci ko je cale realno

Zato je tu mali sakati Bren da objasni radnju!

ne znam ko je taj lik i nedova sestra se prvi put pojavljuje u seriji ne znam kako vi znate ko su njen muz i dever

u stvari pominje li se u prvim epizodama koga su pobedili i te munje, verovatno se pojavilo ime regar targerijen, al opet nema trika povezati sa dzonom, samo znamo da nije ned jebo kurvu

Afera Nedove sestre i Valža Lujana se pominje u drugoj sezoni. Zbog toga Lujani nisu hteli da pomognu Robu Starku u ratu 5 kraljeva. To je znano. Nisi pažljivo gledao

haha u drugoj sezoni, znaci trebalo je da mi to ostane u glavi 4 god.ja zaboravim svima imena od jedne epizode do druge..a nisam glup iq mi je 95 merio sam

u stvari robert i jeste poveo pobunu nakon sto je regar oteo lijenu je l tako bese, pa kad se poradjala kaze robert bi ga ubio ili tako neki kurac, msm moze se izmuljati, al ko ce se secati ne osudjujte coveka ako ne znate njegovu pricu!

tacno armine poslednje 4 god sam prosao mnogo toga i dobrogg i loseg.bilo je dosta burno tako da...

Ko je naslijedio Barateone, mislim onu njihovu zemlju?

isto sam pomislio juce kad okaciste mapu

Ko je naslijedio Barateone, mislim onu njihovu zemlju?

Jbg u knjizi su se pojavili Mladi Grif i Dzon Konington i zauzeli te zemlje...u seriji vjerovatno neka jaca vazalna kuca od Barateona, pod protektoratom kralja/kraljice.

Prestanite da izmišljate ljude.

kad mi picke daju broj telefona ja ga ne zapisujem u telefon, samo kazem ok.onda me one pitaju:neces da ga zapises? a ja samo kazem:nista ne brini.onda ih ujutru iznenadim porukom:dobro jutro, kako si spavala?ja sam onaj sto je zapamtio tvoj broj napamet

Koliko ovaj text ide uz onu tvoju sliku jbt

Bas se pitam hoce li se pojavljivati Regarov sin u seriji, to ne bi bilo lose. Pa neka ozeni tetku, to je uobicajno za Targerijane.

I ja se isfuravam sto ga nema jer njegov zaplet je dobar u knjigama. ali dok se ne pojavljuje u seriji vjerovatno je on lazni sin :D

Pajo vidi kako je krivo na avatar :(