Prijava

VAĆARENJE. To me nervira :
http://i1143.photobucket.com/albums/n632/bubamaja62/platiiplaci.jpg

Lepo se vidi da dajem žmigavac, vozim sporo, niko me iz leve kolone ne pušta da uđem. Konačno ulazim.
Kazna 5000 din.
Koliko je to u poJenima?!

Prelaziš punu liniju....možeš da menjaš trake samo ako linija koja razdvaja trake nije puna, već isprekidana.
Jbg....

Tačno. Da sam ostala na isprekidanoj, napravila bi se kolona iza mene, začepio bi se pružni prelaz, naiđe voz, rampa ne mož' da se spusti....
Valjda mogu da nađu neko rešenje, ljudi se naveliko bude, bilo i na TV-u.
NPR: da produže malko tu isprekidanu...

Nervira me keva i kad me na 4 tiketa obori jebena govnjiva šiptarska Benfika!

A ovde, na ovom sajtu, u principu me najviše nerviraju nekakve forumaške zvezde... :-)

To su inače neverovatno kul likovi obdareni velikim životnim iskustvima(koja se neprekidno nadograđuju), dečaci koji su do svoje dvadesete godine shvatili sve postulate pravog i ispravnog načina života u paketu sa spoznajom svih pravih životnih vrednosti.

Imaju samo svoje originalno mišljenje o svemu za svaku situaciju, koje nesebično i opširno dele svima okolo, želeli vi to ili ne. Ljudi čitaju to što ovi pišu i ne odgovaraju-ili se kao šatro slažu, čisto da se ne bi kačili sa budalam koji uvek ima više volje da čuka u tastaturu od njih samih, kojima to bude malo smorno, u principu...

Ili tek moraju da sa njima budu fini iz nekog tamo drugog razloga...

Najzanimljiviji deo mi je kada vidim ponekad, na kraju, kada više nema nikog ko bi se stavio u ulogu slušaoca, kako sami pišu na forumu, a odgovaraju na te svoje postove preko nekog od svojih duplih naloga.
Posle svega, na prozoru popuše cigaru krišom od tate i mame, pa prezadovoljni sobom i svojom individualnim, jakim, iskusnim i originalnim karakterom, odu da spavaju, da bi ujutru mogli da se na vreme probude, odmah kada ih mama pozove...

U stvari...ovo je offtopic, više je za neku temu koja bi se zvala: "Koga najviše žalim", al' 'ajde sad. Ujedno me malo i nervira, pa može da prođe... :-)

А Мајав како ти је стигло то решење, у сандучету или на руке?

U sandučetu. I to jedva : pogrešna adresa.

Kurd, ujedno je i malo lakše kad čovek sve to napiše.

U sandučetu.

Боле те курац да им плаћаш. Ниси обавезна ако ниси примила на руке, ипак је то нека одлука законског карактера и то не би требало да се ставља у сандуче...

Ma ja sam to gore napisao u nadi da će pročitati, prepoznati se i malo o'laditi posle... :-)))

Nadajmo se.
Ima mnogo akcija : da pročita, da shvati, da se prepozna, da se opameti.

Ovaj bilbord kojim nam se kazuje da salaši nisu ničiji no njihovi.
http://www4.slikomat.com/11/1103/9pt-Fotogr.jpg
Mrš

Вид' овај лик како се нервира :)
http://www.youtube.com/watch?v=KUg04hCqGDg

Моја сестра
Џедит: Курде, ако си мени то написао, само да знаш да нисам пушач! :)
Немам ни дупле, тако да ипак нисам ја. :)

@Kurd Hejtovanje mladosti je neuporedivo žalosnije. :( Ali, kao što je normalno takvo ponašanje u tim godinama, valjda je normalno i da starije ljude sve to nervira. Ljudi obožavaju da svoje životno iskustvo, kakvo god ono bilo, precene u onom trenutku kada pomisle da su sasvim mudri da mogu drugom da sole pamet.

Kuknjava me nervira, traženje lošeg tamo gde ga nema i tako... Neki dosadni likovi, uglavnom.

Ma mene ovi nerviraju zato što su mladi, a seru k'o da imaju +70! :-)))

Pa ja imam četri banke i lepo mi bre sve..! A onda dođem ovde i isčitam neke njihove mudre savete i poglede na svet, pa se smorim načisto.
To mi krivo...što bre ne uživaju kad već mogu...a i zamislim ih kako će izgledati kroz 20 godina, pa se uplašim! :-)))

za 20 godina će da se zajebavaju kao ja sad da bi nadoknadili što su sad srali starijima :)

mene nerviraju jehovini svedoci, forsirana prodaja robe, govnari koji misle da smo svi mi idioti pa mogu da rade na vlasti šta im volja i kamen u cipeli... jedino se kamena mogu rešiti...

Ma mene ovi nerviraju zato što su mladi, a seru k'o da imaju +70! :-)))

Pa ja imam četri banke i lepo mi bre sve..! A onda dođem ovde i isčitam neke njihove mudre savete i poglede na svet, pa se smorim načisto.
To mi krivo...što bre ne uživaju kad već mogu...a i zamislim ih kako će izgledati kroz 20 godina, pa se uplašim! :-)))

Ko ti je kriv kad si up'o u jebeno godište :)
Srali ti Titovi matorci a sad seru mladi, al interesantno- isti mentalni sklop imaju?

Ama nije to generalno, ja sam detektovao samo jednog takvog ovde...ali taj jedan sere za deset odjednom! :-)))))))))))

Nervira me irsko vreme. puno

Uf...našao si kome da se požališ. Ovde kod mene pada kiša još od prošle godine, ko u "100 godina samoće"! :-)))

Što bre sve bogate zemlje imaju sranje klimu?