Prijava

-Opet kugla na dnevniku
-Opet politička podela na naše i na njihove
-'Bolji život' fazon serija sve više i više
-Zejtina opet nema ni u mišijim rupama
-Mleka i mlečnih proizvoda još gore
-Cena goriva se strmoglavo podiže
-Inflacija sve veća
-Standard sve manji
-Dinar sve slabiji
-Rubrike u crnoj hronici sve punije

Verovatno ima još, nego ne mogu da se setim više.

Ja bih ovo preimenovao u ''desete''. I za deset godina će da pričaju kako je najgore bilo kad su bile ''desete''. Jea, kako serem.
Uglavnom, jeste sranje sad, nema se 'leba, ja ni ktitora ne mogu da platim, a šta je to, 200 dinara. Jebem ti sušu.

a, mene ste ispljuvali što oću da palim u inostranstvo..... :)

zapalimo svi preko, tamo nećemo pizdeti od njihovih političara(jer ne može da te pogodi nepravda u tudjoj zemlji), uvališ se u fotelju i gledaš sledeće bombardovanje....

Ja vec neko vreme razmisljam da kad zavrsim skolu odem da zivim u americi.Najozbiljnije.
Naucim do jaja da sviram gitaru, osnujem bend, postanemo deo vlaznih snova mladjeg dela zenske populacije.Proslavimo se.Uzimam pare, sviram, jebem koga 'ocu.

Mada ovo je vise za onu temu najludje zelje.

Naucim do jaja da sviram gitaru, osnujem bend, postanemo deo vlaznih snova mladjeg dela zenske populacije.Proslavimo se.Uzimam pare, sviram, jebem koga 'ocu.

Eh, kad bi to moglo tek tako :( I ja bih hteo, al'...

A,što ne Jocko......tamo underground bendovi sasvim lepo žive od muzike...tamo ljudi kupuju albume na kilo...

baki sine, misim ono, sve je ošlo po kurcu, tj uvek je tako i bilo

Jeste kupuju albume jedino mi srbi smo čuli za torent

Uglavnom, jeste sranje sad, nema se 'leba, ja ni ktitora ne mogu da platim, a šta je to, 200 dinara. Jebem ti sušu.

Zaradićemo Ursula i ja večeras pa ćemo ti uplatiti, nemoj da plačeš više, molim te.

ja večeras glumim deda mraza, weeeeeeeeeeeeeeeeee toga nije bilo u 90ima

Cuo sam negde da od nekih 15-ak dolara koliko kosta album samo 1 ide bendu. Ne zivi se od albuma, zivi se od koncerata(govorim o uspesnim bendovima, ovde se od muzike ne zivi).

Ma bend može da ga fruli.

Tamo su gitare ionako izmođele, sad treba da miksuješ. Jo bičiz!

Što ne može da se vrati onda i dance i turbo folk devedesetih, majku mu... Ovo sad ništa ne valja!

ma jok se ovde ne živi od muzike, idi pevaj svadbu ili neki vašar nesto tako pa ces videti, samo braćelinko koga bole patka da self promovisanim muzicarima (ili bilo kojim drugim workerima) da ikakvu kintu bez šljake!

Kaća reci mu da kada tražiš traktoristu ne unajmljuješ vozača bicikla, reci mu!

E Caro, ti si mi od sad PR, to je zilj skroz, pa nek se tebi obrate svi koji hoće da mi oru njivu :)))))))) plaćam 150 rsd/h

@Dusane prosečnom Ameru 10-15 dolara nije ništa....nije stvar u torentu nego u originalu....

tamo underground bendovi sasvim lepo žive od muzike...tamo ljudi kupuju albume na kilo...

Treba ti krov nad glavom, poznavanje jezika, poželjno je da imaš nekog rođaka ili prijatelja, opremu, ljude za to, 300 čuda. Osim toga, puno njih dođe da svira, i to iz celog sveta... Materijalno i tehnički nije baš lako izvodljivo. Može, al' opet treba kinta. Svuda treba kinta. Moj rođak živi u Americi, lekar je, hirurg po zanimanju i solidno živi od toga, ali noću svira blues po klubovima i zgrće i tu lovu, na hobi. Ako ideš na kocku gitara je sve, završićeš k'o klošar (najverovatnije), gitara mora da bude alternativa; teško da se od nje (i na zapadu) može zgrtati silna lova. Ali ako se baviš gitarom dodatno uz neki drugi pos'o onda je to super. Bar po meni.

Jašta, 150 dindži za sat drkanja u traktoru, a šta bi ti, 2 soma zato sto si lepo izvuko brazdu. koga boli kurac, samo nemoj da nije 20 cm i da nisi dobro zaoro stajnjak!

Evo, ja plaćam sada ako treba 200 kinti na sat da mi rosoneri svira sat vremena preko skajpa, može i da peva!

Brate kakave 90e, dokle god smo lenji političari će nas i drpati u toj meri