Prijava

Svi bi oni nešto da jebu, a posebno oni kvazi-reperi. Ono, napišu nešto tipa 'Nemam te više, ja te gubim,...', a u sebi misle:'U, jebote, pitam se koliko klinki ću da naložim ovim rimama?'. E pa neće tako lako!

i da zaposlimo na ta mesta neke normalnije ljude,

HA najbolje da će ostati normalni kad sednu za stolicu
Ja sve političare smatram lopovima jer i ako nisu bili lopovi na vlasti postanu što nije ništa čudno i ne dešava se samo kod nas
Imao sam jedan poster u kojem sam slobu i đinđića stavio u isti koš iznenadio bi se kad bi video kolko ljudi smatra da je đinđić bog zna šta uradio za zemlju
Ja jesam bio klinac tad al brate ovde je većina ima oko 20 godina znači i oni su bili klinci kako bre oni znaju šta je đinđić uradio za zemlju
Mediji su čudo

Pa ako smatras da Djindjic nije nista uradio za ovu zemlju onda si ocigledno potpao pod uticaj tih istih medija koji zele da ga predstave u sto gorem svetlu kako bi ovi danas ispali sto bolji.

Koji to mediji pljuju Djindjića? :)

I ja se slazem da Djindjic nije nista uradio za zemlju,jer je ,jednostavno bio kratko na vlasti.I ne shvatam silne hvalospeve na njegov racun,pretpostavljam da to tako ide kad te ubiju.

Nije da ništa nije uradio, ali nije ni ne znam ni ja koliko puno uradio. Mislim, i to je mnogo u poredjenju sa ostalima koji nisu uradili ništa.

Ali mene sad ovo zanima:

Pa ako smatras da Djindjic nije nista uradio za ovu zemlju onda si ocigledno potpao pod uticaj tih istih medija koji zele da ga predstave u sto gorem svetlu kako bi ovi danas ispali sto bolji.

Hahaha, a ko to pljuje Djindju? :))
Svi ga na sav glas voršipuju kao da je oslobodio državu od Nemaca, a ovaj priča o medijima koji ga predstavljaju u lošem svetlu.

Danas nije politički korektno pljuvati po Đinđi i patrijarhu Pavlu. Oni mu sad nekako dođu nezvanični sveci ove zemlje. Mene to mnogo živcira i proradi inat u meni pa bih baš da pljujem. Nego nekako ne mogu po Đinđiću, pod uticajem propakande čini mi se da sam ga previše ozbiljno shvatio, idealizovao, idolizovao i sve to tako... Sad jadan mislim, da on nije pripadao ovom podneblju i da narod nije mogo da ga razume, pa zato i nije mogo mnogo toga u praksi da uradi. Ipak, ideološki je valjda neprevazđen. Blaženopočivši je mali mrav u tom smislu za njega. Al da se razumemo, usrao bih grafitom spomenik obojici, kill your idols i tako to...

A što se devedesetih tiče, dveiljadite sam imo 11 god. tako da se još uvek kolebam da li znam i da li se sećam na svojoj koži kako je to izgledalo. Ali ono, kolko sam čuo iz prve ruke, čini mi se da se sad mnogo bolje živi. Jeste da postoje neke paralele, ali ipak nisu one tako radikalno pesimistične kako se na prvi pogled čini. Bio sam nedavno u Italiji, razgovarao sa par mladih ljudi i primetio da su i oni prilično, čak i podjednako ogorčeni na kvalitet svojih života u ovom ekonomskom smislu, tako da sam se donekle utešio. Valjda kad vidiš da su i drugi nezadovoljni, onda vlastito nezadovoljstvo lakše podnosiš.

Jedno je sigurno. Ova zemlja je u srži korumpirana. Kad kažem u srži, onda mislim na sve, od ministara, preko profesora, sudija i lekara, do šalteruša i pijačnih preprodavaca. Što si hijerarhijski bliže vrhu, to korupcija više bode oči, ali ono, ima je bukvalno svuda. To je neka vrsta morala danas, čak i moranja. Dok god se to ne promeni, progres neće ići onom brzinom kojom treba da ide. Uostalom, sve ovo svi znamo i vidimo...

Djindjic ide u PAKAO ? SKK

I ja se slazem da Djindjic nije nista uradio za zemlju,jer je ,jednostavno bio kratko na vlasti.I ne shvatam silne hvalospeve na njegov racun,pretpostavljam da to tako ide kad te ubiju.

bas tako

Ha,ha Gamby zapalio si masu ovom temom!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=r8Hgw6OMhoc

Pa sticem takav utisak da se sve vise to potencira jer sve vise ljudi prica protiv njega, e sad postoji verovatnoca da sam ja samo stekao pogresan utisak...

Bleh, zaboravljate jednu stvar oko Đinđe... Ono što je on dao narodu je bila ogromna VERA U BOLJE SUTRA, da napredujemo, da se krećemo uzlaznom putanjom, umeo je da motiviše. Mnogi potcenjuju značaj toga, ali od VERE i OPTIMIZMA sve počinje, ma koliko nerealno to delovalo ponekad.
A kada su ga ubili, cela ta vera je nestala, ljudi su postajali postali zabrinuti da će nam biti sve lošije i gle čuda - stvarno nam je postalo loše. Jer su ljudi izgubili svaki tračak nade i postali nezainteresovani i apatični, što nas je postepeno dovelo do trenutnog stanja i ako se ne trgnemo biće samo još gore...

Just my 0.02$...

Aha, kao taj isti pokojni Đinđić ne bi pevao kako nam ovi odozgo diriguju? Nažalost, postali smo klasična kolonija. Evo vam primer ministra Dačića , koji je izjavio da će morati da pogledaju evropske zakone pa da donesu odluku o gej brakovima? Zašto jednostavno ne prekopiraju SVE evropske zakone, kad će i onako da ih usvoje, a ne ovako sitno da nas poprckuju? OĆU EVROPSKI STANDARD, pa me onda FILUJ SA EVROPSKIM ZAKONIMA! Ima bre preci u grobu da nam se prevrću . Drugi ti diktira zakon tvoje zemlje. Nekome MNOGO JAKOM je interes mala i slaba Srbija , u kojoj će imati jeftinu radnu snagu za manje od 300 eura . Danas kad kažeš da imaš platu 30000 dinara oni kažu Uuuu pa nije loše, a to bre samo za jebenu hranu daš. Alo ljudi IMAMO NAJNIŽA PROSEČNA PRIMANJA U EVROPI! GDE JE tu napredak? Kao mi oćemo da budemo LIDERI BALKANA!? Aha, prekosutra. Ovi na političkoj sceni su svi isti KU...C. Sjaše Kurta da uzjaše Murta! Tek kada dođe (i ako ikada dođe) neko ko će EKONOMIJU OPORAVITI i proizvoditi NEŠTO NAŠE , a potom ga IZVOZITI, taj će nam pomoći...
Mislim da ide sve gore i gore vreme...Daj Bože da se izvučemo iz svega...

Нама треба Цезар!

Treba da ustane narod i da linčuje sve političare, ali sve i da postavi neke druge, ali da ih drži narod za jaja, a ne oni nas, mamu im prodanu. PU!

ja se samo pitam da li je srbija ikada izašla iz devedesetih?