Prijava

Bilo bi kul, kad bi pored sekcije za privatne poruke, sekcije za najnovije teme, ktitor mod, stavec, bila i sekcija gde ce da izlaze naredjane najnovije teme koje si oznacio da oces da pratis.

Sta mislite?

I da se stve teme koje ne zelis da pratis svidja mi se.

Definitivno bolje nego skrolovanje kroz poslednje aktivne teme. + i omiljeno :)

A zašto modovi otvaraju teme sa predlozima, zar nemate vi neki tajni podforum gde raspravljate o tome?

EDIT U svakom slučaju mi se svidja.

imamo nego malo da vidi kajzen da oce ovo ljudi :)

Svidja mi se. Ja sam za.

Slažem se. Ne mogu više da gledam Sportski kviz. Nemam ništa protiv dotičnog, naprotiv - baš je lepo što se igrate, al' mi žao što nemam znanje da se uključim.

I ja sam za + i omiljeno i + i omiljeno za Celtov avatar :D

За. Дрка скрол.

Није лоше то.

Треба увести и претраживање форума.

Kad je već poenta da gos'n administrator vidi šta narod želi, evo da napomenem da bi bilo lepo da se na profil stave i komentari autora na forumu. Ne mogu da se po'vatam gde sam šta rekla i kad. Verujem da i drugi (nadam se) imaju taj probljem.

Za, ali slaba vajda da će biti.

Za :)
Ja imam suprotan problem od messaline, užasno me nervira kad mi sportski kviz nije tu negde na vidljivom mestu i kad moramo da ga reanimiramo :D

I slažem se za ovo da bi bilo dobro da vidimo bar svojih 10, 20 poslednjih potova na forumu poput komentara, jer desi se svakome da nešto zaboravi gde je pisao, pa posle ispadamo nekulturni jer nismo odgovorili na šta ti ja već znam šta... :)

za ali lepo rece cule da se ovo nikad ne usvaja.
i za postove isto.

Нормално да се не усвајају предлози кад је већина њесра

Realizacija ovoga bi prepolovila kuknjavu u vezi foruma. :)

(dobro, našlo bi se brzo novih povoda za kukanje, ali je ideja kul)