Prijava

Ne znam da li je organizovan ili ne, ali svakako je u pitanju spemovanje sajta nesvakidašnjih razmera. Kao meru zaštite uveo sam da od sada poster može praviti samo autor sa 50 poena od definicija.

Bilo bi dobro da ovo overiš,dobar je predlog http://vukajlija.com/forum/teme/18601 :)

Kuku, otići će nam deca sa sajta!

Konačno. Deco, pušte kurac!

Добро је, ја изгибо са брисањем....

Иначе, газда, нападају они већ пар дана уназад...

kakvo oduševljenje među rajom
sada svi kliču živiJo preCjednik

Ne znam da li je organizovan ili ne, ali svakako je u pitanju spemovanje sajta. Kao privremenu meru zaštite uveo sam da od sada poster može praviti samo autor sa 50 poena od definicija.

ne znam koliko poena su imali ovi koji su napadali, nadam se da ce uspeti ovo ogranicenje
kao sto ste i sami videli neki su pisali da ce da prave nove naloge, pa ce verovatno opet praviti takve postere, nema kraja tome cak i ako nalog bude banovan. mozda bi trebao staviti ban na ip adresu

EDIT: evo kako su reseni dupli nalozi na ogameu:

IP Check znači da ćete biti automatski odlogirani iz sigurnosnih razloga ako promijenite vašu IP adresu ili se dva igrača logiraju na isti račun sa različitih IP adresa. Isključivanje IP checka može biti sigurnosni rizik ali i razlog za ban ako ga isključite bez dozvole nadležnih.

Bilo bi dobro da overiš mnoge dobre predloge, ovo je postalo sve suviše statično.

Podržavam urađeno, konačno neko ograničenje da se uvede!
Amin.

Али то нам је доказ, да спемовањем сајта се постиже нешто? Шта ако смо ми унајмили те клинце да би спемовали, да би се коначно добило ово ограничење:)?

eh sad se mozda i vratim da gledam postere, kao nekad u dobra vremena (prije 20 dana xD)

Браво газда !

Каизене, си ти сигуран да си урадио то што кажеш?

@jjova IP se proverava prilikom glasanja tako da neće moći da pređu 50 poena.

@Slavk0 evo tek sad je neko privremeno rešenje tu, još dorađujem ;)

Ok, odlično što si stavio ograničenje za postere, aj ga sad turi i za otvaranje tema i postovanje na forumu, omogući im da samo postuju na podforumu/temi pomoć na sajtu ili kako se već zove podforum, mrzi me sada da tražim jer tu mogu da se informišu. Tako će se smanjiti i broj smaračkih tema, onih samoreklamiranja za nagradne igre, spem sajta uopšte.

Реме, не тражи леба преко погаче.