Prijava

pa daaaaa imali smo taj grafik, gde to nestade?!?!

StefanKostić
Pre 3 godine je to bio okej predlog. Čak je i bilo nešto slično u funkciji.
Međutim, da li misliš da je dobra ideja napraviti grafik na profilu svakog autora koji očitava razne podatke sa trenutnih 200.000 članova?

Ok, ali može za prvih 100, 200, 500, 1000? Nema smisla za nekoga ko postavlja samo postere, ili nema ni jednu zglavnu definiciju, ali za nekoga ko ima solidne defke, zašto da ne?

Тајфајзен! Првилегије за оне који ПИШУ !!!

нек се пријави ко оће, ето.

koji očitava razne podatke sa trenutnih 200.000 članova?

ispravi me ako gresim, ali zar vako nesto ne bi radio neki programcic, a ne ti licno, rucno, za svakog clana pojedinacno?

Najjači su mi ovi što odgovaraju liku koji je napisao post u 2009'toj jebte..

Мирише ми на опцију за ктиторе, олололол.

Ok, ali može za prvih 100, 200, 500, 1000? Nema smisla za nekoga ko postavlja samo postere, ili nema ni jednu zglavnu definiciju, ali za nekoga ko ima solidne defke, zašto da ne?

To je već okej.

ispravi me ako gresim, ali zar vako nesto ne bi radio neki programcic, a ne ti licno, rucno, za svakog clana pojedinacno?

Radila bi skripta, koja bi čitala i zapisivala gomilu i gomilu podataka na svakih, recimo, sat do dan. Pomnoži to sa ovim brojem autora i zamisli koliko bi sajt zakucao da samo polovina njih uđe u istom trenutku na njega.

Ljudi, nece to nista pomoci ovom sajtu dok se ne nadje resenje za djubar koji se gomila. Zajebite grafikone i te kurce.

Njah... Suvišno i nepotrebno je.

Ljudi, nece to nista pomoci ovom sajtu dok se ne nadje resenje za djubar koji se gomila. Zajebite grafikone i te kurce.

Па ђубар се гомила кад нико нема никакву визију шта и како, нити политику вођења сајта. Ено га неки тамо опет моли за поене да може да коментарише!? Није ми јасно је л' то опет уведено? И зашто, кад је највише гована било управо кад је уведен лимит за коментарисање постера и дефиниција.

Bilo je nekad na sajtu al ja to nikad nisam kontao one linije zelene crvene i tako to, znam da nešto pokazuju al jebat ga neam pojma šta. Nije to za nas glupe

Sećam se i ja toga, to te je samo bacalo u bedak kad vidiš koliko vremena provodiš na sajtu. :)

Ено га неки тамо опет моли за поене да може да коментарише!?

Hteli ste da se ukloni pauza od sat vremena pre objavljivanja definicije.

Није ми јасно је л' то опет уведено? И зашто, кад је највише гована било управо кад је уведен лимит за коментарисање постера и дефиниција.

Da, uvedeno je. Glavni razlog je nenormalan spem komentarima reklamiranjem. Juče smo imali preko 30 naloga i na svakom po 60-150 komentara.

Glupe definicije se mnogo lakše čiste.

Па наравно да спемују коментарима кад нико ни не гледа постере од вас. И зашто преливати говна са постера на дефиниције? Боли дупе ауторе дефиниција да ли неко спемује на постерима или не... Направите им да имају 1000 поена од постера па онда да могу да коментарише, боли ме курац што он не може да сере на одабраном.

Hteli ste da se ukloni pauza od sat vremena pre objavljivanja definicije.

То и није толико лоше функционисало, нисам видео да се људи превише жале. А Каизен је самоиницијативно вратио ову верзију и тиме укинуо то. Не кажем ни да је добро ни да је лоше, нег' како је било.

Da, uvedeno je. Glavni razlog je nenormalan spem komentarima reklamiranjem. Juče smo imali preko 30 naloga i na svakom po 60-150 komentara.

Не може нико од вас очекивати да нон стоп блејите на дефиницијама, а кад ови крену да серендају а од модова нема никог активног солидна дефка оде на шесту страну за 5 минута.

Хоћу да кажем да ово није решење.

enemy bilo kamara naloga koji su reklamirali one igrice i fb stranice, lik svaki sat pravi naloge i reklamira jednu te istu stvar povazdan

http://www.dodaj.rs/f/P/Og/1QgTrewK/untitled.png

Oвако би изгледао...
Свакако против.

http://www.dodaj.rs/f/P/Og/1QgTrewK/untitled.png

Oвако би изгледао...
Свакако против.

+1

Ljudi ja sam se zajebav´o, bilo mi dosadno jbg. Stefane kljucaj ovo.