Prijava

gledao sam jedan film čini mi se da se zove točak jeste gledali

Ivkova slava je ok-e :)
Turneja je full
Klopka je extra
Kengur je super komedija.
Mrtal Ladan je isto super.

Не треба никаква правила, само мало озбиљније приступајте конкурсу... И немојте да стављате више од једног постера у пост, пренатрпа се, и постане непрегледно.

Peki, okreni se oko sebe, pa ako nisi siguran gde se nalaziš, zamoli prvog prolaznika da te dovede do klupice da se odmoriš.

Advokat, pogrešna tema. :)

kapiram da se žešće zajebavaš za slavu, a kengur je mogao posužiti samo provincijalcima, kao što sam ja, da čuju koju foru iz glavnog grad

turneju, kao i svaki drugi film gdje pljujemo sami po sebi NE GLEDAM

Ма није он погрешио. Ја сам, и провалио у секунди да сам се зајебао, па прекопирао где треба.

Ja vas ne kontam, vi kad ocete domaci film, on mora posle toga da bude gledan xxxxxx puta i da ne dosadi da bi valjo jel tako.
I Rodjo ne zaebavam se za slavu meni je ok-e ja sam provincijalac.

Niko nije gledao točkove?
ne znam nije nešto ekstra al nemamo takvih filmova pa je zanimljiv za gledanje al kontam da bi se smorio da ga gledam drugi put evo opisa
http://www.vreme.com/arhiva_html/436/16.html

E secam se ja dusane tog filma, Tu mi je Koja bio kralj. Inace nikad nisam ogledo fino film od pocetka do kraja.

turneju, kao i svaki drugi film gdje pljujemo sami po sebi NE GLEDAM

kako znas da smo pljuvali sami po sebi ako ga nisi gledao? ja sam ga recimo gledao ali nisam uvideo gde pljujemo sami po sebi

dusane bre tockovi su isto matori..

ja tek skoro gledao iz koje je to godine

dovoljno je da pogledam insert kad sergej natjera iru da pjeva kukavicu... kao da su srbi jedini ubijali, maltretirali itd...

kako muslimani nisu nikada snimili film u kome oni ubijaju srbe?

aql ovo nije tema za to

Оно што бих волео да видим су филмови попут Мој први оргазам, Бруцоши у фрци у домаћој режији

pa jer bilo....mi nismo andjeli dva i tri
EDIT: ovo ide ispod ovog sto je ispod mene

Dobro, znam i ja da imamo Maratonce, Ko to tamo peva i ekipu, ali ti filmovi su toliko izlizani stalnim puštanjem i preživanjem humora da su smešni koliko i Kursadžije.

Па, немој да их гледаш толико. :))
Мени су домаћи коми-класици триста пута оригиналнији, обичнији, овоземаљскији и бољи од Холивудских.

Уопштено, сви филмови за које кажемо да су добри у последњих 10ак година су на тему док јебеног рата.

Па, не баш сви. Клопка, Мртав ладан, Кенгур, Муње су добри филмови. Оно што бих волео да видим су филмови попут Мој први оргазам, Бруцоши у фрци, значи са неком сексуално-тинејџерско-зајебантском тематиком у домаћој режији. Мислим, сморили су филмови са тешком и типично Балканском тематиком(рат и друштвено сјебавање).
ЕДИТ: Едитовано па испало вако некако.

dovoljno je da pogledam insert kad sergej natjera iru da pjeva kukavicu... kao da su srbi jedini ubijali, maltretirali itd...

kako muslimani nisu nikada snimili film u kome oni ubijaju srbe?

e ajde pogledaj film

pa jer bilo....mi nismo andjeli dva i tri

Хехе, то филмови?! Молим те... Мислио сам на нешто оригинално. Знаш оно, тај фазон али по нашки.

I Svetac je dobar film, onaj poluamericko polu nas.