Prijava

хахаха одгледала сам ово царино ремек дело и може се приметити да се баш потрудио :)

Ahah, e ne mož tako, mora čovjek da se udubi u umjetnost, kolko ja znam :)

umetnost je i brljavljenje Lully, od toliko glupih stvarno je teško odlučiti pa reko neka ispadne kako ispadne :)

mylyca

хахаха одгледала сам ово царино ремек дело и може се приметити да се баш потрудио :)

Ni malo nisam sektaški niti nolajferski orijentisan :)

хахахахах ја бирам овај 33. дајем му све гласове :))

Ajde de da izbrljavim onda.
Dobitna kombinacija je:

1.mjesto: 13
2. mjesto: 8
3. mjesto: 42
4. mjesto: 32
5. mjesto: 27

Odličan izbor za obe :) nije bilo teško lolo

A oćeš po završetku konkursa da napraviš video sa d best ov d best iz sva tri konkursa, a? Oćeš?

Može, dovoljno sam zaludan za tako nešto, znači nema frke lo lo :)

kakvi su bre ovo danas posteri???
jel to jos traje strajk prosvetara???

Kuloloća, Caro.
Taj video će nam biti najbolja reklama.

E Luli lepojce, ja se ne razmem šta vi tačno ovde radite, pa ako vam treba moderator da nešto briše ili štagod javite.

zaboravio sam da pitam luli kako se oseca od kad je u peMziji
heklas li?

Kasno Frenki na konkurisanje stiže...
A ostavih ti ovu temu u amanet, a ti jok, iskulira i mene i konkursadžije...

Edit:
Heklam Mus, sve mi prsti utrnuli, penzionisanje oko mi popilo, a kleca mi slabašno koleno :)

A vidi Frenkija post'o mod pa se baca titulom po sajtu... I treba, zasluženo :D

Jeste baca se, nego mi je Luli ostavila u amanet a tema em zamrla em ne znam šta da radim sa njom. Dobro ako je kasno. :p

Kako zamrla kad je Carimir i Jutjub angažov'o? Nije kasno Frenki edituj briši nedovoljno glupe i tako to...

По местима.

5 - 7
4 - 14
3 - 35
2 - 11
1 - 42

5 mesto - 5
4 mesto - 7
3 mesto - 18
2 polpozicija - 42
1 pobednik - 20

ma jok bre, par dana da glasamo i izaberemo pobednika pa posle otvaramo novi 4.ti jubilarni koNJkurs

Frenki cimaćmo te oko editovanja i zatvaranja ove teme.... imaš hvala od svih koNJkurista lolo