Prijava

br. 1 - wooooow!! celtic thumbsup

nikad nisam razumeo zenekoje se loze na druge zene.jel to hosmoseksualizam u pitanju ili ne mora da znaci?reci mi komad iskreno

nije homoseksualizam, nego na taj nacin hoce da pokazu drugima kako su sigurne u sebe i nemaju problem da pohvale i drugu devojku...realnost je totalno drugacija, nesigurne su u sebe i kad bi joj decko pogledao ovakvu, iskopala bi mu oci. U 95% slucajeva je ovo.

http://www.ahdwallpaper.net/wp-content/uploads/2015/03/Priyanka-Chopra-Cute-Smile.jpg
Indijka mi rusi predrasude o "onijem njenima", doduse sad sam vidio da ima bagova ali zanemarljivo je.

što je lijepo - lijepo je....nema veze sa sexualnim preferencama....
al evo, dežurni psiholog zna bolje, pa tko sam ja da se izjašnjavam....negdje je pročitao da je to tako, pa valjda onda i je :/

petre, stvarno je jadno ako je to razlog.kad devojka hvali izgled druge devojke iz cista mira verovatno u svojoj glavi masta da je otruje ili tako nesto

izvini sto sam ti povredio ego beybe :(

hahaha pez opet objasnio zene

inace dobra prva stvarno

nisi ljubavi...ne brini...slobodno ti piši sve što te tišti...

ajde ajde, kao da niste nikad videli kad devojka dodje i onako teatralno, maltene histericno pocne da govori drugoj JAOOO LEPOTICE KAKO SI PRELEPA JAOOOO JUUU a onda se okrene i kaze koja kucka ubila bi je

istina...stvarno ima i takvih...slažem se...kao što ima svega na ovom svijetu...c c c c c

samo ne vidim logiku u tome da mi je ovo preljepo djetešce na slici moglo nanijeti neko zlo u životu, pa da govorim kak je lijepa, a mislim da nije i ostale mentalne zavrzlame koje navodiš....

ili kad mafijas izljubi drugog mafijasa i posle samo namigne ubici da ga smakne.o tome se znaci tu radi.ja mislio da je komad lezbejka, tj bio sam ubedjen posto bas uziva u ovoj temi

ajde sta se palis, uopste se nije odnosilo na tebe, nego sam odgovaro na labovo pitanje

jebem ti majku pricali smo vec o ovome ako ti se ne svidja nemoras srati stalno poljubi i ostavi i odjebi u skokovima majmune retardirani dobra je crnka