Prijava

Svi koji žele da igraju ovu igru preko neta neka skinu sledeće:
1-Game Ranger(jednostavan program koji pomaže u kreiranju igre i pojednostavljuje ceo proces)
2-patch 1.10
3-crack za taj patch

Nisam siguran sa kojih sajtova se moze skinuti 2 i 3 ali vrlo je malo tako da vam mogu poslati i na mail. Javite se ovde ako hoćete da igrate ovako ili jednostavno napišite vaše mišljenje o igri.

Igra je Kvltna!! Znam je celu napamet :D
Prva ozbiljnija igrica koju sam igrao.

Dojajna je al moram da naucim da je igram lol. Sad me odrao babojebac.

Није ми нешто да бидем искрен. Бољи ми је ејџ оф емпајерс ту: д конкррс.

Није ми нешто да бидем искрен. Бољи ми је ејџ оф емпајерс ту: д конкррс.

Слажем се! Ал' и на Митолоџи сам се увек пржио. Играо бих само ако 'оћете кеца, Титани су говно. :)

Моро бих да скидам са интеранета а то ме ужасно мрзи... А играо бих титане да бидем искрен. Некако ми лепше иако не бих бирао оне ретардиране Атлантиђане. Изида рулз!

Па због Атлантиђана и јесу говно! Тотално неизбалансирано! А осим њих, све остало је исто кол'ко се сећам. :Д
ЕДИТ: Локи рулз.

Zeus rules!

Igra je fantastična, bez konkurencije najbolja strategija koju sam ikad igrao.

Uz crviće, komšije iz pakla, zoo tycoon, midtown madness, omiljena igrica mog detinjstva. Onaj deo sa titanima sam isto igrao ali opet mi je prvi deo najbolji.

Има додатака код свих у титанима, али су они подморничари много имба и не желим да видим ту цивиливиливизивилизацију у игри ако се одлучим да скинем.

Upravo sad igram AoM, stigoh do Egipta. Igrao sam i pre, ali kako sam pre nekoliko dana procitao Pesmu o Troji od Kolin Mekalou, opet sam se nalozio na grcku mitologiju pa sad citam od Gustava Svaba - Najlepse price iz klasicne starine, igram AoM, Titan Quest i skidam Rise of the Argonauts.

Вуломе!

Majesta! Majesta! Uber Arkantos!

aom je extra igrao sam xxxx puta bas u multiplejeru ali nazalost lan verzija....aj malo vise informacija ovde odakle sta skidati ..

Este! Bulome! Izvoli! Etimos!
Ali najvise volim da cujem ovo "Izvoli", sa sve onim grckim naglaskom.

Простагма.