Prijava

Опаааааа

водиш на печење

Moze, i to na rostilj =D

O, lepo, lepo. Cestitam na uspehu!

Meni moji stalno govore da se prijavim,al nisam nesto za to.. :P

Ја би се пријавио, ал глупо ми, и треало би да стоји у углу 18+

Много сам најјачи

bravo sijalice, ako vas ne mrzi, vi što ste učestvovali u kvizovima dajte neko uputstvo za prijave ili pak savet.

Где да се пријавим ?

Ajte neko od vas što ste pametni da se prijavi na neki kviz pa da navijam ko za Kaniđu! Da se hvalim,, vi'š ovog malog-znam ja tog malog. Mnogo pametan.

Dobro 'ajde ja ću samo mi kažite kako. :)

Jebogati, nazoveš ih pa pitaš. Lakše njih zvati nego kurvu ili železničku stanicu-uljudniji su. :)

Haha, Sijalice, svaka čas'. Moraću da gledam.

Ja bih išao na to, ali kontam da bi pola stvari što kažem cenzurisali, ili bi me jednostavno šutnuli u dupe. :(

Где да се пријавим ?

ja sam bio na ruskom ruletu dok je bio na pinku, prije 4 godine... zadnja sezona

doš'o sam u zadnji krug i pao na 5 otključanih polja, nisam znao keplerove krugove...

a i glupo sam igrao, zadržav'o sam pitanja u tom krugu umjesto da ih proslijedim... neki glupak ostao sa mnom, i on uzme oko 1500 eura na kraju

И де си пао, у бунар ? :)

aha, al nije duboko, nego padneš na neki sunđer pa ti se noge preklope... inače ako se ne bi preklopile u koljenu samo bi mi noge upale u bunar... a i spreman sam bio na to jer sam znao da propadam...

Ххахаха знао сам.

Ja sam bio vatreni navijac svoje skolu u cetvrtom osnovne u kvizu Olovka pise srce, i pao od silnog navijanja, se to racuna?

I ljudi, za kraj, jos dve pobede i sa maksimalnih 7 pobeda idem u cetvrtfinale...Snimanje istog je za otprilike 3 nedelje...Mene emituju od 16. do 22. februara...A posle ce vidimo..

браво мајсторе пуни бУранију...
јел се емитовала нека емисија у којој си ти учествовао у уторак или ја трипујем?
срећно у наставку такмичења

Честитам, само настави!

Него, пусти ти то... Каква је наша Милка овако, уживо, а?

Nije, sad je u toku cetvrtfinale 66. ciklusa...
Hvala, ocu ih razbijam dalje...
A Milka je carica zena, pricljiva, voli da peva, da prica viceve, da se zajebava...Inace je visoka oko 180...