Prijava

En_Dotere, na kojoj temi li sam ja tebe bese pitao jel mogu da platim za sobu u jabukama? Da ne spamujem, gotivim pirate vise nego nindze, ako treba mogu i da argumentujem to.

Ajde majke ti. I nindze su imale vatreno oruzje, bolje vestine sunjanja i tajnovitosti i bolje macevalacke tehnike. Ninjas 4 life yo! (gengsta smajli, kako god)

Џими, пиратска музика је лошијег квалитета. Зато је не слушам. Тј. нем пара за оригинале па не сушам музику. Када боље размислим не слушам никога... Пирати мрште у Сомалију.

95% људи нема довољно развијено чуло слуха да примети разлику између звука са оригиналног ЦД-а и истог тог снимка рипованог на 160kbps на истом озвучењу. Хоћеш да кажеш да спадаш у тих 5% људи са истанчаним слухом? :)

Kakvih 95%, teško da iko može da čuje tu neprimetnu razliku.

Skk? Piratska muzika? Koji ce vam moj kurac ripovane pesme kad imate Spotify? I jos je dobio besplatnu verziju pre izvesnog vremena.

Џими, пиратска музика је лошијег квалитета. Зато је не слушам. Тј. нем пара за оригинале па не сушам музику. Када боље размислим не слушам никога... Пирати мрште у Сомалију.

Скидај ондак ФЛАЦ фајлове, а не мп3 или огг. Не само да ће ти се можда учинити, ако си веома пијан, да је квалитет звука заиста бољшији, него ћеш моћи да импресионираш хипстерке и аудиофиле.

Moze , svidja mi se .

Истанчаност мога слуха се базира на реплици саговорнук после сваке његове реченица, а гласи: "А?"