Prijava

Ok, ovde mozete da pisete pricice, e sad, pravilo je samo jedno i jednostavno.
Samo nastavite sa trucanjima autora iznad, po mogucnosti (ne obavezno) u istom duhu, dodavanje novih likova je, naravno, pozeljno, da vidimo dokle cemo da doguramo. Autori mogu i da se svadjaju medjusobno i da ukljuce likove u raspravu, samo bez eksplicitnog vredjanja izmedju autora, molim.
Evo ja da pocnem...

Proplanak. Pun mesec. Dva coveka sa macevima se, jel' te bore medjusobno, sta ce drugo da rade, a? Mirko i Slavko. Borba do smrti, zato sto je Mirko nazvao Slavkovu majku kurvom, kada je uhvatio Slavka kako mu zivotinjski trsi sestru (Zgodna, sisata plavusa, prirodne petice, uski teen picic...). Iznenada, zuta, okruglasta prilika izlece iz senki koje je drvece bacalo, zaustavlja se iza Slavka i... odgriza mu glavu!
Homer Simpson brise krv sa usana dlanom, podriguje i izgovara magicno : "Mmmmm, kroooofneeee...".

Дај, не зезај, који ти курац?

Ne zezam, istina se desilo, evo, bas sam ga zapisao.
(Dosadno mi bre!)

Daj, ne zezaj, koji ti kurac, brate?

Ok shvatio, ZAKLJUCAVAJ!!! I BRISI!!!

Daj ne zezaj, koji ti kurac, postoji slična tema

Дај, не курцај, који ти је зез?

Који му је курац? Па дечко живи у Шведској, а и има неког јапанског педера на аватару. То су већ два курца. Е да, скино му рибу фегет Швеђанин. То је трећи курац.

Oprosteno ti je, dete moje. Nego ce mi da neko link od te druge, slicne teme, 'ocu da malo tamo lupam gluposti. E da, Burzume, sad imam muzevnog ruskog varvarina na slici. SUCK ON THAT, BITCH!!! (sala, naravno -.-' da se ne razumemo pogresno)

Čiča , miča i lokovana priča ...

Čisto da ne bude tema gde nisam nešto napisao. :)

tema se zove sastavi vukajlijaša ili tako nešto... ili napiši priču.. ili neštonešto... jebiga ne mogu da se setim... relativno je aktivna...

Paraćinac, ti brate spremaš neki ispit iz daktilografije? Ko da kuca dva'es reda tekta, si ti "lecka šuntav"? :)

Tajna naranČaste mačke, ona knjiga za decu, to bi kao trebalo biti to?
Ne napušavajmo jadnog i napaćenog paraćinca nego zaključajmo temu.
Paraćinac, Marčelo je iz Paraćina? Da probaš s njim nešto?

Tajna narandžaste mačke? Jedna od omiljenih.

Edit: zaboravih katanac.

Merci, merci.
Lock.