Prijava

Šta, Stivi? Ne podnosim to zanošenej folklorom. Izvini ako si ti jedan od onih koji skakuću i time se diče :)

Нисам. :)
Питао сам се да ли мислиш само на игре или фолклор уопштено.

Jes stvarno, daj napljuj nešto gotivnije od ovoga što si naveo.

Luli, pa ljude vole ovi sa roza TVa, a jela vole vegetarijanci.

Јеботе, тек сад видим да је ово скроз друга тема.

Teretana. Definitivno. Znam dosta ljudi koji svršavaju na pomen teretane. Ne pljujem, ali mi je to težak pozeraj. Barem u okviru ove balavurdije u mojoj generaciji.

Hahaha Dabre, na Vukajliju se valjda odnosi tema, ako ćemo tako mogu ja do ujutro.

Ma na igre, Stivene.
Narodna književnosti iobičaji su kul :))

Каунтер Страјк. Мислим да је говно неопевано.

auroro, to je bilo objašnjenje Luli za moj predprethodni post.

Culle, da, dobro me podsjeti. teretana kao najekstremnije popljuvan vid već navedenog zdravog života.

Teretana. Definitivno.

Брате, ти си моја подсвес'. Опет исто.
Иначе скроз кул због себе, али ови клинци ме иритирају са позерајем.

Nema tu ni Z od zdravog života.
Od gomile ljudi koje znam da idu u teretanu, samo jednog mogu da se setim ko zaista pritom i živi zdravim sportski životom, odnosno uplivava u te vode ozbiljno.
Ovi ostali, čist konformizam.

- Pivo
- Crno vino
- Viski
- Džin
- Rum
- Vermut
- Rakiju
... ne pada mi više ništa na pamet ali verovatno ima još :)

Ganse, Kventina, fudbal (i čitavu kladioničarsku svakodnevnicu oko njega), prirodne sise koje staju u šaku, ćevape, lubenicu, pivo, Novi Sad, gibanicu, haus hitove i neo-omladinizam, Špance, burek sa sirom, Bilju Krstić, praseće pečenje, Jelenu Tomašević, menadžerijadu, Dučića, Kolu, Kleptona, Gibsona (Les Paul), d mol, H&M šešire i Korejsku kinematografiju.

Narodna književnosti iobičaji su kul :))

Ух, добро је...

:D

Kopiracu neke od vasih:
Sveps, gorko govno.
Gospodare.
Lov i ribolov.
Kladionice.
Pirsing u stomaku. Bljuv, kurvinski skroz.
Nase "jebozovne" tenisere - Anu, JJ, Novaka.
Harmoniku.
Cigarete.
Bregovica retardiranog.
Spricer. Kao jebeni Bakardi, sokic.
Rum.
Novi Sad.

Konačno nekome da se sere od teretane. Imam druga, što je najgore učim sa njim, koji je toliko glup da bi mi trebalo 100 strana da to objasnim, i ne vadi se iz teretane i svaki dan priča o bendžu -.- Umirem kad neko pomene t od teretane.

Paprike.
Fejsbuk.
Air max.
Vino.
Bildere.
Avatar.
Burberry šalove, majku im jebem.
8. mart.

Sjetiću se još nečega.