Prijava

crnogorska rok scena - prejadna je.

crnogorska rok scena hahahahahahah

Andrija i Anđelka pfuj.

ko to gotivi?
ko su ti drugari?

Звезду и Партизан

Jao jes - sportske klubove palimude. Užas.

Lubenicu.

Pelinkovac.

Mrzim Beograd. Govnurda od grada. Saobraćajna gužva je nenormalna, juče sam više od pola sata putovao od geneksove zgrade do mosta, grad je realno preružan, tamo od voždovca do karaburme kad ideš popreko, uske neke ulice jednosmerne, semafori u brdu, kućice neke male trošne, 90% auta je do 1500 evra vrednosti. Nema tu čojeka ni domaćina. Beograd smrdi. To je grad prevaranata, jajara, lelemuda, a ponajviše sirotinje. Sirotinjska prestonica. Ne bih živeo u Beogradu nema tih para. Da primam mesečno platu samo da odem od Mirijeva do Zmajeve pumpe i nazad ne bih pristao. Jedino eto da kažem, bulevar oslobodjenja je ljudski deo grada, gde može normalno da se vozi i gde ne živi puka sirotinja, i to mislim na onaj deo od kružnog toka do Banjice, koja takodje odiše sirotinjom. Jebem te beograde u pičku. Više vredi moja kuća i imanje u Nikincima nego 20 beogradskih baraka. Pu

Vise vredi prosecan auto nego sve sto imas u nikincima

лука дончић

slaven rimac
pardon
mislio sam nabrajanje basketasa.
gotivim slavena
pio sinoc,nisam spavao,a moram se jebavati ceo dan.kao neko opravdanje

interna izreka tanak kurac pun govana, nesmesno, neinventivno, besmisleno, za obliv ladnim znojem... nastavak mali ker, dodji ker, takodje ladan znoj kad se neko nasmeje na to

To gotive 5 ljudi a ne svi tako da si dvojka

Inače 3 dana ti je ovaj nekropost

Mashupove metal bendova i članova Južnog vetra.

Meni sve to zvuči kao neslušljiva kakofonija. Na momente se slažu 2 pesme u ritmu i onda dzitra nešto kao dzdzdz a u pozadini iransko zavijanje... a svi u komentarima hehe. Mrs be

Kesić. Čak mi je on oduvek bio više simpatičan nego antipatičan, ali ga mnogo neprijatnih glavica gotivi, da sam izraženije osetljiviji na svaku njegovu manu nego li na pozitivni momenat njegovih nastupa.

Kesic realno nije duhovit, ako nesto i provali to mu je neko napisao. Secas se Fajront Republike? I onih krindzeva sa bratorim i seljacima i onim pederom? Brate...

A i mnogo mi je postao ultraliberalan za moj ukus. Onaj retardirani jazavac Dzon Oliver fazon.

Meni je on čak i duhovitiji kad je van svoje emisije, tačnije kad priča onako spontano. Ume da ispriča priču da se onako nasmiješ u brk. A Fajront republike se sećam, čak mi i nije bila toliko loša. Ma, humor je kod nas na dnu. Ne znam iskreno da li je humor propao ili smo mi samo postali previše zahtevni, ne znam više ni sam.

Ziv je humor. Eto taj baka prase je deci urnebesan. Kad odrastu naci ce nesto sofisticiranije i to je to. Ja sad vristim na curb your seriju jer sam teča matori a kad sam imao 15 voleo sam matrix parodije jbg

Brate mnogo je na niskom nivou. Realno. Oni sto su znali da se sprdaju su ili umrli ili se smorili, a danas se guraju preko veze kojekakvi polutalentovani mamlazi.

Podsetio si me, pre nekih godina dana sam zakacio da li na Vimeu ili gde vec neki stari snimak iz osamdeset neke ili devedesete sa TV Zagreb. Tema je bila upravo humor. U gostima Nele Karajlic, Micko i onaj ludi Zeljko Pervan. Jebote u pola sata emisije me zaboleo stomak, ljudi lupetaju iz glave i nadovezuju se jedan drugom na pricu. Pricali o svemu osim o onome sto ih voditelj pita, oteli mu emisiju. Kidanje. I ne mogu ponovo da nadjem da sacuvam negde.

Tako je bilo nekad, danas se svodi na isti sablon pljuvanja politicara i estrade i kreveljenje Nese Bridzisa. Nisam cuo dobar vic bar 5 godina.