Prijava

bice sutra nekih sranja na stazi, red je da se pojebu stvari na gridu

brata sainca bas krenulo

Oliver Bearman is set to make his F1 debut stepping in for Carlos Sainz.

Carlos has been diagnosed with appendicitis and will require surgery.

Get well soon Carlos

sta je fora sa ovim trkama subotom dole po arapima? drugu propustam da nisam ni bacio pogled

mada u principu boli me kurac i onako su smorcine trke.

Trke smorčina još od vremena dok malom Krindžeradu nisu odvojili prirodu od društva u trećem osnovne. Posmatrači trka F1 su ekvivalent die hard star wars fanovima i onim ljudima što slušaju i prate metal scenu lol.

Samo trešerica 80s melki

Sutra moto gp za melka sa se oporavi od teske smorcine u jeddah
Top trka ko voli rb, samo nek je f1, mi tifozi navikli na bol i patnju

VoZiLo BeZbEdNosTi

Brata mi ako nisu rekli jedno 30x tu riječ jebo ih otac pogani reci safety car manje je iritantno pogotovo kada to kažeš 30x u 55 sekundi

Mnogo iritantna dva komentatora

Ako imamo svoju rec zasto koristiti poganu anglosaksonsku

Zato sto ta vaša riječ koju su počeli upotrebljavati samo dva rendom komentatora ne zvuči prirodno, neće biti ništa manji srbi ako upotrijebe riječ koja se koristi godinama a i manji napor je ponovi sejfti kar 30x nego vozilobezbednostivozilobezbednosti ipak ce biti vozilobezbednosti da da to je vozilobezbednosti na traci

Nek počnu govoriti i zaleđe, zašto koristiti poganu anglosaksonsku riječ ofsajd

Ako imamo svoju rec zasto koristiti poganu anglosaksonsku

Automobil and telefon have entered the chat.

Automobil and telefon have entered the chat.

kapija, rakija, alat, kasika, papuca, jastuk, zanat, cevap i secer gledaju iskusno sa strane vise ih niko i ne provaljuje

jedina stvar više gej od mešanja više jezika unutar jedne rečenice je izmišljanje reči da se to u potpunosti izbegne.

Baš se pitam kalo bismo nabudžili maskenbal da zvuči..

Sakriples jaka muda