Prijava

Али зато, боље да не причам шта смо радили прошлог лета...

Нема потребе.

I know what you did last summer.

:)

ja bih sada bio brate ko zna šta.

Мртав? :)

tulume pocecu da te pratim po sajtu da citam komentare
car si

E ajde kad je ovo već postalo čet, da priupitam. Ima li tema o porocima ovde? Mislim pravim i ozbiljna. Valjda ima neko poročan na sajtu.

Мешчини има о пороцима.

А марш, стварно ти је ретардиран постер. :) И ја тебе више нећу да водим твојој кући. :Р

Да отворимо ми посебну тему "Ко колико може да попије?" ? :)

Славко брате, ја нисам пио, сада већ пуних 4 месеца. Али зато, боље да не причам шта смо радили прошлог лета...

E zbog ovoga nikad neću da budem moderator.

E zbog ovoga nikad neću da budem moderator.

Није због модераторства, нисам толики нолајфер. :)

Vrati naslov teme u "Spam"

Ma da vidim da li je neko stvarno zaglibio u neki kurac, pa se čupo. Zanimljiva mi je priča o tome. Mislim, da ne bude ono tipa-navučen sam na internet, simka čokoladu i lajt cigare. Nego, prave stvari. Hard kore za gibanicu.

Treba i ta za piće.

Edit:

Није због модераторства, нисам толики нолајфер. :)

Provalio te reme-nema sad nazad. :)

Није због модераторства, нисам толики нолајфер. :)

Znam, zajebavam se.

Sledeći put idemo kod tebe. :)

Elem, imam ja jedno pitanje kad su već svi tu kao nekada. Često moderatori pominju da nakon objavljivanja defincije, ona postaje vlasništvo sajta i mi s njom više nemamo ništa. Ok, tako mu nekako i dođe.

Moje je pitanje, kakvog onda ima smisla kažnjavanje autora banovanjem + brisanjem n najpopularnijim definicijama? Šta im koj kurac brišete ako one njima i ne pripadaju?

P.S. Jebo me Elem i ko me navuko na to.

Znam, zajebavam se.

Мада наравно, постоји основно правило да нам је забрањено да модеришемо п'јани.

Gdje je to pravilo, Peki?!?!

Била си пијана кад смо га писали. :Р

Мада наравно, постоји основно правило да нам је забрањено да модеришемо п'јани.

Hahahahahahah. Ne seri?! Imate neki digitalni dreger? :)

Ха, сад ће Лулаби да га испуши због свих обрисаних дефиниција у алкохолисаном стању. ТО!

Kaizen vrši redovne kontrole. Ako očeš dbudeš mod mora da duvaš s vremena na vreme.