Prijava

Ima li neko valjanu licencu za nod 32?
Koji god user, pass, da iskoristim sa neta, stoji da mi je validna licenca još par meseci, kad eto sutradan invalid username!

А ел неопходан софтверски фајервол? Служи ли то ичему? И колико је битан ако већ имам онај фајервол у рутеру, ил како се то већ зове?

Ma jok, ne sluzi skoro nicemu, samo jede resurse. Ali u vreme dok je Windows bio izuzetno ranjiv, spasavao je stvar.

Ja iskreno ne vidim poentu antivirus programa. Možda je postojala tipa u 20. veku, ali sada definitivno nema svrhu.

Potrebno je da budeš izuzetno talentovan da zakačiš neku zarazu sa neta. Dobro, ne baš u 100% slučajeva, ali uglavnom je izuzetno jasno gde 'ne bi trebalo' kliknuti i šta 'ne bi bilo preporučljivo' preuzeti sa mreže.
Trenutno sam najčešće na internetu iz linuxa, ali nikada nisam imao problema ni na windowsu.

AV programi su možda i dalje korisni jedino u slučaju deljenja informacija preko nekih prenosivih uređaja. Ti mali fleševi su uvek bolesni od nečega i teže ka tome da te zaraze.

Ja sam taj problem rešio tako što sam prestao da se družim sa ljudima. Sigurnije je i po kompjuter i po moje krhko i napaćeno srce koje je isuviše patilo da bi podnelo još neko razočarenje. Sam sam se rodio, sam ću i da umrem, za kompom, u gaćama.

Ostaje nepokriven jedino slučaj kada odete u kopirnicu da nešto štampate. Konkretno ja to često radim pošto na nedeljnoj bazi štampam jednu istu sliku devojke za koju mislim da me je možda pogledala jednom, u autobusu, pre 7 godina i od onda sam zaljubljen u nju i maštam samo o njenim očima, tačnije oku, pošto sam je video samo iz profila. Elem, isprintam tu fotku što sam krišom napravio svojim, tada naprednim, a sada imbecilno retardiranim mobilnim telefonom i tu kockastu sliku užasno niske rezolucije lepim na bojler kako bih mogao da je gledam i plačem dok kenjam. Kad završim sa kenjanjem ja iscepan fotku i obrišem dupe, onako teatralno, iako niko osim mene, i evo sada vas, ne zna da to radim (srećom, ne posećuje mnogo ljudi ovu temu pošto je onako, profilisana, tako da sam relativno siguran).

Malo sam se udaljio od priče, poenta je da ka d idem u kopirnicu koristim jedan cdrw iz dvehiljadetreće na kom piše 'kopirnica' permanent markerom plavim i to je to.

Odužio mi se post, ali generalno gledano, mislim da virusi nisu toliko štetni po računar koliko samo antivirusi. Antivirus te stalno smara, jede memoriju, traži ti da se apdejtuje, kurac palac, nove verzije, nove definicije virusa, nove blabla, a virus možeš i da imaš i da nemaš (kao HIV virus recimo) a da to ni ne znaš i da ti ništa ne smeta.

Dakle, av programi su govno za plašljive ljude.


Легенда.
Толико.

(јебеммусунац усрах се од смеха, Сурови, не напуштај нас)

Surovi, a da kupiš štampač u boji? Msm, ako planiraš da to radiš do kraja života, isplatiće se investicija. Kakav si carski post napisao, svaka čast.

Заблист'о је у пуном сјају.

za nas koji vecinu stvari skidamo sa neta av je jebeno neophodan ako ja glupan mogu da upakujem virus u sliku sta onda frikovi rade.....

Сурови, баци фотку да видимо, можда знамо девојку.

Antivirusi su kao i bog. Dobijaju sve ljudskim strahom. Ako ne kupiš antivirus komp će da ti se zarazi, ako ne veruješ u boga ideš u pakao pa će ta te muče.

Сурови, баци фотку да видимо, можда знамо девојку.

Surovo, surovo...

Panda. Mali, praktican, ne zagusuje komp, radi odlicno. Besplatan.

http://www.pandasecurity.com/activescan/requirements/?error=browser

Ахахахаха ПАНДАН секјурити за комоп лолололо

Џими
Сурови, баци фотку да видимо, можда знамо девојку.

Brate, izmislio sam to. Jedna gnusna laž, kao i sve u mom životu. Voleo bih da sam imao to zadovoljstvo da je vidim, da mi stomak zatreperi od neke neodređene simbioze straha, sreće i ludosti, ali nisam. Ipak, ostaje mi moja fotka sa Kasandrom i Randuom što smo se fotkali kad su dolazili u Bg. Hebidža :'(

raspucin
Panda

lol

Хвала, Џери.

Bilo bi jos smesnije da je Cara predlozio Pandu.

Surovi, evo npr. juce, a i pre par meseci takodje, na sajtu www.itsvet.com bio je trojanac. Ovi sto koriste Aviru i slicne zajebancije, naravno ni ne znaju da je bio.

Eto ti, potpuno obican sajt, ni traga od sumnjivog seksualnog ponasanja, ali eto ti zaraze.

Pa dobro, da, jebiga, desi se. Ali šta tako kritično uradi taj trojanac? Naravno, mogu oni da prave opasne pičvajze, ali nekako, jebem mu miša, meni se nikada, ali nikada nije desilo da me virus ili slična napast baš sjebe. Da, ume da uspori sistem, pravi nekakve džank fajle, štagod, ali nikada mi se nije desilo da me je baš sjebao. A AV program ne koristim od 2004. sigurno.
Možda sam samo lude sreće, pa lupetam gluposti, a možda bacil ne sme na surovog, pojma nemam.

ma zajebi, antivirus jos vise usporava kompjuter od virusa...
nikad, ali nikad nisam koristio antivirus u win-u.
sad od kad sam poceo da koristim kartice i ostalo na internetu falabogu vise ne koristim win.

u principu, windows mi jedino sluzio i sluzi za igrice...

Ostaje nepokriven jedino slučaj kada odete u kopirnicu da nešto štampate. Konkretno ja to često radim pošto na nedeljnoj bazi štampam jednu istu sliku devojke za koju mislim da me je možda pogledala jednom, u autobusu, pre 7 godina i od onda sam zaljubljen u nju i maštam samo o njenim očima, tačnije oku, pošto sam je video samo iz profila. Elem, isprintam tu fotku što sam krišom napravio svojim, tada naprednim, a sada imbecilno retardiranim mobilnim telefonom i tu kockastu sliku užasno niske rezolucije lepim na bojler kako bih mogao da je gledam i plačem dok kenjam. Kad završim sa kenjanjem ja iscepan fotku i obrišem dupe, onako teatralno, iako niko osim mene, i evo sada vas, ne zna da to radim (srećom, ne posećuje mnogo ljudi ovu temu pošto je onako, profilisana, tako da sam relativno siguran).

Кењаш једном недељно?