Prijava

Фацоо, око соколово!

ma zajebi, antivirus jos vise usporava kompjuter od virusa...

Ako je los, onda da. Ja zato i koristim Avast, ne trosi puno, a pouzdan je, i pre bih bio nezasticen nego se npr. smarao sa idiotskim Kasperskim.

Ја кад сам био клинац, ја сам тако понекад кењао једном у пет-шест-седам дана. Штавише, једном смо отишли на море 10 дана и сећам се да нисам ниједном срао. Без зајебанције. А јео сам као ненормалан. Знам да се коси са законом одржања масе, али тако је. Чудновата ствар.

Ја кад сам био клинац, ја сам тако понекад кењао једном у пет-шест-седам дана.

Pa da, postoje ljudi koji su teško prilagodljivi na nove wc-e. Ja sam isto tako kao i ti često umeo po nedelju dana da trpim, pa onda kad se iskenjam, iskenjam se za sve pare. Opet, ponekad imam neki konstantan proliv gde pršti kao na crevu nedeljama. Jebiga. Kako tada, tako i sada, moj život je jedna velika fekalometafora.

sve u svemu, antivirusi su govna i treba ih obrisati, čime god.

Avast! je po meni najbolji, čak mi se vise sviđa besplatna veryija jer manje usporava računar od one koja se plaća."Gaming mode" u Avast!-u je zakon :)

Comodo Internet Security
- besplatan
- antivirus, firewall, defence + modul
- jednostavana i efikasna zaštita
- bez dosadnih iskakajućih poruka i usporavanja sistema

vjeruj mi da sam testirao sve moguce antiviruse i firewall-e, nista nije kompletnije i bolje od njega

Avast free, prvo je bilo kao da traje mesec dana pa onda moras da ga registrujes, moze i besplatno. E tu sam jedno 3 dana imao problema, registrujem se lepo, pise sistem potpuno siguran, sve namestim. udjem sutra ono opet pise morate se registrovati. Sad radi dobro.

Može da se produži na godinu dana bez da se registruješ. Zavisi od toga koja je verzija i odakle si preuzeo.

Pojma nemam, ne secam se da li mi je to neki decko instalirao kad mi je stavljao OS ili sam ja.

ja sam koristio nod i uvek me je dobro služio, ali jednom kad sam slučajno skinuo jedan lažni virusima zaražen anti-molver program zvan Best Malware Protection. Taj program je blokirao nod i čak i kad sam skinuo taj virusni šit, nod je jednostavno nestao. Nema mu ni traga. Tako da, poslednjih par meseci koristim bez antivirusa komp i nisam imao problema.