Prijava

Evo već nekoliko dana zaredom se dešava da u određenom periodu, najčešće oko 8 uveče kada je najveća gužva, sajt postane nedostupan.

Šta se dešava sa serverom, kakvi tehnički problemi su u pitanju i hoće li se uskoro šta uraditi po tom pitanju?

Ote mi riječ iz usta.

Ja čuh da kaizen radi na tome i da će za jedno nedjelju dana bit sve ok... E sad kol'ko je to tačno...

Платите клитора.

A meni se dešava maler da se to desi u trenutku kad se najviše uživim na nekoj temi...

A meni se dešava maler da se to desi u trenutku kad se najviše uživim na nekoj temi...

Isto... Ili kad pišem definiciju, tj kad je izbačim

Rekli su mi da će biti rešeno ovih dana.

biće rešeno....kad uplatite ktitora pa kaizen kupi novi server...stipse...

Dobro je kad si ga ti uplatio :D

Ćutte, dobro je, taman se malo oladim od sajta, ionako visimo kao mutavi, ovo je vreme kada treba puštati ove što menj korsite sajt...

A i nije fer Smarko, ti si bio i jutros i budeš do kasno u noć... sada pusti zavisnika da malo definiše! lolo

Ja oću da to uplatim, ali ne mogu iz Rep. Srpske, ako se nije šta u međuvremenu promijenilo pa da sad može i odavde?

Ili ću uplatiti kad skoknem do BG-a.

A i nije fer Smarko, ti si bio i jutros i budeš do kasno u noć... sada pusti zavisnika da malo definiše! lolo

A i to što kažeš :)

Ja oću da to uplatim, ali ne mogu iz Rep. Srpske, ako se nije šta u međuvremenu promijenilo pa da sad može i odavde?

Ili ću uplatiti kad skoknem do BG-a.

Rekao je kaizen da će i za to da vidi, ali je vjerovatno zaboravio... Ne mogu ni ja iz CG da uplatim

Da, da njegovo famozno biće...

Да, ово је неподношљиво!

SMarko

Dobro je kad si ga ti uplatio :D

odakle?..nemam..ošlo na rulet...

a i ja sam pomogao sajt na drugi način...posterima...:))

odakle?..nemam..ošlo na rulet...

a i ja sam pomogao sajt na drugi način...posterima...:))

A ja kao nisam? :p

Radi sad jebote...

Pa radi sad, ali svaki dan u isto vrijeme se nešto uzjebe

A i radi jer je kaizen bio tu prije 10 minuta