Prijava

ja za keca uvek znam :D

pa, ja sam zbog vukajlije dobila keca na pismenom iz mate, i dvojku na kontrolnom iz fizike... dok nisam krenula da visim na vuki imala sam sve petice! moja mama misli da ssam popustila u skoli zato sto sam se zaljubila... ako sazna da je to zbog nekog glupog sajta - ubice me! xD

Da je Vuka postojala u vreme mog školovanja ništa od mene ne bi bilo, a ovako...vidi me!
...Čuj Vuke, da je bilo struje...ehhhee

ja i bez vuke popuštam u školi, zadnja godina, samo držim što bolji prosek i onda mala matura, zbog koje već od decembra učim :P

@lemaja

ahahahahaahaahahahahahahah!!! Koga bre lazes.

Nisam pao ni jedan, samo mi piše da nisam došao... Desilo se nekoliko puta da sam sjebao kolokvijume, ali još ima nade za mene... Veći problem mi je to što zaboravim da prijavim ispite, kao danas engleski, i sad ne mogu da izlazim do aprila...

Само један, али пријемни...

Lele Peki... pa ti si ga najebao onda....

lololo peki propalitet štas teo da upišeš peki

Ма уписао то исто у другом граду. :)

Za sad, pet polagala, nijedan pala. Vukajlija i učenje mogu zajedno! <m>

a onda ti opušteno

Ja sam ga završio... doduše odužio sam malo apsolventski.... al nema veze!

Za jednog autora kojji se ovde predstavlja kao student i koji kaže da ovo nema uticaja na polaganje ispita znam da je zavšio faks još pre 10 godina. Jedan od popularnijih autora je to.

Ево да се похвалим - положила сам испит. :))

Ne bih ni završio školu da je bilo Vukajlije tada :)

Ja cu bar jedan pasti sad, ne znam da li je zbog vukajlije, ali da.

Zasad nijedan, ali kako stvari stoje, 3:44 a ja visim na Vukajliji, a danas (za par sati) ispit iz fizike, bice gusto! Javicu! xD

Срећно! :))

Dobro sam uradio pismeni! Dobro se držim zasad!
A niste razmišljali o tome da nam Vukajlija možda pomaže da završimo (otaljamo) školu? xD