Prijava

Stvari bez kojih ne izlazite napolje, pa i do vecea. Ja eto mobilni nosim svuđe sa sobom, jako korisna stvar, nikad ne znaš kad ti može zatrebat', kad imaš njega znaš kol'ko je sati i koja je godina. Znači nosim svuđe.

Orbit žvake. Manje smrdu usta. Ako nema njih, onda bilo koje bez cukra.

Pare (kad imam). Papirne ako je moguće, metalne zveckaju i odaju ti položaj. S njima se osećam manje gladno i trijezno.

Vlažne maramice. Jer sam slino slinavi do daljnjeg.

Krš. Služi mi ka' ključ od prozora ako neđe izgubim ključ od kuće.

Vi?

Мобилни, паре и торбу за то двоје :)

Кључеви са швајцарским арми најф привеском! :)

sminku i ogledalo, bez toga ne izlazim iz kuce

ja mob, maramice, neka sica i slusalice

pare(kolko se ima) cigare,upaljac,mob,ERVEJZ crni :P

Džepovi mi služe kao male korpe za smeće - konzumirana žvaka umotana u papirić, fiskalni računi, sitniš i sličn đubre... Sve drugo nosim u torbi. :)

pare(kolko se ima) cigare,upaljac,mob,ERVEJZ crni :P

Naranžasti je bio keva. Šteta što ga nema više.

U džepovima labelo i telefon, u torbi sve ostalo (novčanik, ključevi, ogledalce, krema za ruke, žvake)

Фајв жваке, паре, пропали тикети, мобилни.

Углавном марамице, мада најчешће ништа.
ЕДИТ. Ово се односи на џепове.

Torbu prepunu. U ruci eventualno jedan telefon.

Згужване паре, слушалице, телефон, кључеве и неко неидентификовано труње. У последње време и хемијску.

Mobilni, pare i slušalice u desnom džepu, a u levom mesečnu kartu i čudo koje je u stvari kao švajcarski nož samo što umesto svih tih sranja ima nož, otvarač za vino, pivo i hemijsku olovku.

Milice, ti si jos fina. Ne dao Bog da pocnem da nabrajam sta je sve u mojoj torbi;)

U džepse idu: mobilni, pare, maramice, slušalice, ključevi, pokazna, lična, maltene sve što može da se utrpa, samo da ne bih vukuljala torbu sa sobom.

nestale osobe

- gde je maja?
- ček da vidim da nije kod mene u džepu
- jedi govna majmune, šta me zajebavaš...

ali ono u većini slučajeva STVARNO budu u džepu

olakšao sam ovde dušu, da ne bih završio na temi de su najglupše definicije
ja mislim da je to pošteno.

U torbici mi je najcesce: Mobilni, usb, cigar, upaljac, nesto kesa, isprave, kondom (mada ni sam ne znam zasto), slusalice, otvarac za pivo, svajcarski noz i kljucevi od kuce i auta.