Prijava

Treba mi neki program za kreiranje albuma, a da nije onlajn, već da se može narezati na cd i tako pregledati, ako kontate, da se može grafički urediti i imati opis svake slike. Probala sam sa pikasom, ali je ne kontam pa da mu jebeš mater. Ko zna nek odgovara što prije, ako može, sutra imam seminarski, a smo mi još to govno fali.

Nova tema za ovo?

Sve to možeš jednostavno uraditi u PowerPointu...
Za nešto najosnovnije... Picasa je isto dobra, i veoma je laka za korišćenje...

Nisam imala ni živaca ni vremena tražiti ima li slična tema. Daj objasni mi kako u pikasi da stavim opis slike, uspjela sam pronaći samo opis albuma i ako znaš reci mi gdje taj album bude sačuvan što se napravi.

Ako misliš na oznake, to je dole desno... ona 4 dugmeta u liniji...
A picasa sve novo (kolaže, klipove, nove slike) sačuva u "Picasa" albumu u My Pictures. Osim ako mu ne zadaš da sačuva negde drugo...
I jako korisna stvarčica, kada ti je picasa pokrenuta, i uradiš printskrin, ona automatski sačuva sliku u njen folder...
Dosta je olakšano sa onog printskrin - paint - paste - save - save as - SAVE
:D

EDIT: Idem da spavam... Ako ti treba još nešto, napiši ovde ili pošalji PVT, pa ti odg ujutro... :)

E, sredila sam sve, danke sn :D
Nasla sam neki programcic koji je to bas fino odradio....

Džaba sam se napatila ko idiot. Glupi asistent od 7, 8 programa u kojima smo radili pregledao samo Word i Excel, da sam znala da će tako biti, kurac bi se maltretirala ko idiot.

Uf, ima nas raznih...

FastStoneImageViewer, mislim da moze posluziti svrsi