Prijava

Pa ja rekoh TI NEMOJ DA SE SMEJES! Moja zivotna svrha NIJE da TEBI izigravam klovna, jebo mater. Boli me uvo sto ti nije duhovito.

Не знам да ли је био овај аутор, али пошто је још увек активан немојмо га заборавити: http://vukajlija.com/recnik/autori/43266

Smešno je jer im je trebao samo jedan klik na bilo čiji profil i videli bi da je sprdnja. A oni neće. Nego udarili u odbranu. Meni je bilo smešno.
Dobro, u nekim momentima me je mrzelo da pišem "bijo, ubio, jel si duvo" i tako to, ali su mi davali novu snagu svaki svojim pametovanjem.
A tebi ako nije smešno, lepo ti je pufnica napisala, nemoj da se smeješ.

Boli me kurac.

nekad se ovde mnogo kvalitetnije zezalo. ovo vaše zezanje je na nivou retarda jebote. šta je tu smešno?

Joj kako je nekad bilo do jaja! E, baš bilo super! Jebote! Ono nekad, jel se sjećate? A?A? Jel znate kako je nekad bilo do jaja? A?A? Joj nekad, što opet nije nekad...

I smešno je jer je toliko očigledno da je prženje u pitanju, da ja ne mogu da verujem kako nisu provalili.

I smešno je jer je toliko očigledno da je prženje u pitanju, da ja ne mogu da verujem kako nisu provalili.

Sto je najgore, u komentarima je pisalo na svakom posteru makar 3-4 puta i oni nista..

I smešno je jer je toliko očigledno da je prženje u pitanju, da ja ne mogu da verujem kako nisu provalili.

Да, да... то је толико ишло у крајност да сам ја некад триповао да они нас ложе...

Joj kako je nekad bilo do jaja! E, baš bilo super! Jebote! Ono nekad, jel se sjećate? A?A? Jel znate kako je nekad bilo do jaja? A?A? Joj nekad, što opet nije nekad...

lololololo

Joj kako je nekad bilo do jaja! E, baš bilo super! Jebote! Ono nekad, jel se sjećate? A?A? Jel znate kako je nekad bilo do jaja? A?A? Joj nekad, što opet nije nekad...

Па јесте било до јаја.

Peki, 'LADNO SI OBRISAO!

Али некад смо били млађи, па нам је било боље...

te druge fore su zaista bile duhovite

Које форе, 'леба ти?

I šta sad, kada nema više tih duhovitih fora?

Peki, 'LADNO SI OBRISAO!

Peki na ovo se kaže samo jedno već sam to rekao Jankoviću rećiću i tebi

Izdajice, ne imali mira
ubili ste kralja Zvonimira
izdali ste nase velikane
i sinove sto su majke dale

PEKI, NACICU TE U GRADU!!!

gambi, sve manje ih ima. ovo što vi radite je jadno. nađete neke klince da ih ložite, u jeee. baš ekstra.
možda je jednom i zanimljivo ali smislite nešto novo. ovo više nema smisla.

Чек, ђаво, а како ти подижеш ниво "духовитости" сајта?

Чек, ђаво, а како ти подижеш ниво "духовитости" сајта?

Тако што га не смањује.