Prijava

Da li pratite? Ja pogledam s vremena na vreme, tj. kad naletim. Bude dosta zanimljivih stvari. Želeo bih da podelite svoja mišljenja o Top Gear-u ovde sa svima.

Top Gear je keva, gledao sam skoro sve epizode koje su kod nas pustane na Ultri i jos mnogo na youtube-u. Najbolja emisija o automobilima ikad! Neki ljudi ih ne vole i kaze da nisu profesionalni i da forsiraju Britaniju, ali realno to je vise humoristicka emisija nego o kolima, a posto obozavam britanski humor i aute, to mi dodje nesto kao dve muve jednim udarcem.

baš vala! sad sam gledao i iskidao se od smeha

Najdojajnija ona epizoda u Južnoj Americi.

NAJBOLJA EMISIJA U ISTORIJI ČOVEČANSTVA!!!
JA SE KUNEM U DŽEREMIJA:D

Najdojajnija ona epizoda u Južnoj Americi.

to je sad bilo na b92, to me je podstaklo da otvorim temu

Imam skinutih svih 16 sezona, sa svim specijalima, odgledala x puta svaku epizodu.
Imam par brojeva časopisa Top Gear.
JEBENO OBOŽAVAM!!!
:fanatik:

@church pub
Jel ima neki torrent na kome su sve sezone, ili mora jedna po jedna?

Imao sam ja torrent i krenuo da skidam, 52 GB koliko se secam. Odustao sam zbog mesta, bolje da pogledam na youtube ponekad, stvarno ne mogu da zauzimam toliko prostora.

Ja sam šibnula na eksternu od 1,5tb ali imam i na diskovima prvih 14.
Ja sam davno skidala sezonu po sezonu :)

Ja imam eksternu od 1tb, tako da imam mesta :D

Po meni su specijali najbolji, pogotovo onaj u Boliviji i Vijetnamu.

Top gear je najbolja i najgledanija emisija o automobilima ikada. Ja ih obožavam. posvetio sam im i definiciju, kucajte top gear u pretrazi imaju ih nekoliko. Jedina zamerka što je malo više izrežirano, svaka reč i pokret ali je opet duhovito ako ne sitničarimo.

haha, baš je kul. Gledam na netu često. Kul mi je kad su pokazali Amerima da može da se stigne do severa Vijetnama. xxD

Američki specijal JEBE koliko su se israli po Amerima to nije normalno....

Da, da... msm, da je pominjano da je USA jedina zemlja gde se oni ne prenose. .)

Мени онај матори гизер иде на јетру. А ни онај Брејнијак није ништа бољи.

vrh su, jedino me ponekad iziritira kad uzmu Lambo, ferari ili bilo koju dojajnu limuzinčinu, i ako oni privatno ne simpatišu taj avto, u stanju su da se iskenjaju po njemuuu...da mi dođe da se zapitam kakvo govno ja vozim od auta kad on bmw 7 nađe tolko zamerki

Meni malo smetaju njihovi stereotipi koje živopisno prenose u putujuće epizode. Npr. u Rumuniji su samo cigane snimali, a naravno, tamo ima još svačega osim ciganskih mahala.