Prijava

Ljudi su legende. Mogla bih da gledam po ceo dan, a da mi ne dosade.

Stereotipna emisija koja forsira Englesku...Ali i dalje najjaca emisija tog tipa na svetu

BBC je ozbiljna firma tako da se odmah mogu izbaciti bolesti tipa sponzorisu-reklamiraju taj i taj auto

Dzeremi Klarkson i Mej su matori poznavaoci auta dok onaj mali nikako ne pije vodu,pa ljudi moji on je do skora vodio neka sranja po Diskaveriju? SKK manualni menjac??? Smesno

BORN IN THE USA u sred Vijetnama - Epska pobeda
Sesir u rumunskom ciganskom selu

I one batine koje su dobili u americi haha

Da li neko moze da nasluti ko je stig? Hamilton?Sumaher?Mej?

Evo počinje na ultri:D

Dylan, ja mislim da je puno ljudi u stvari bilo Stig. To je neka moja teorija. U nekim ranijim komentarima sam pomenuo te stereotipe, al' stvarno jeste najjača i prilično duhovita. :)

Automobili me ne zanimaju nikako,ali emisija je vrhunska.Obozavam britanski humor,voditelji su likovi,tako da su uspeli da me navuku da gledam emisiju o stvarima koje me nikada nisu zanimale.Skidam im kapu.

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01241/bencollins_1241512c.jpg Ovaj gospodin je BIO Stig, međutim, kada se odao, Stig je poginuo.

Konačno neko da otvori temu o njima! Genijalcima!!!

@church pub
Imam skinutih svih 16 sezona, sa svim specijalima, odgledala x puta svaku epizodu.

Kako mogu da ti ukradem tu kolekciju? :) Još ako je sa titlovima...

ahahahahahahahahah kralju :DDD

Brate Alvirović ima noćne more od njih realno.

Alvirović je iz Srbije.

Da u pravu si, pre će biti to...malo je usporen :D

Aj da je malo, nego mnogo.

Je l' ima neko linkove sa titlovanim emisijama, ako ima da mi pošalje na PVT, ja se ubi tražeći i nigde titlovanih.
A šta reći u vezi emisije osim da je odlična... A neko reče da Hemond ne treba da bude voditelj, e ne slažem se sa ovim, ovakva postava je savršena, tu je Džeremi volina, Džejms tunjavi i Hemond koji je koliko-toliko normalan lik...
E, da i Džejms Mej rođen na isti dan kao i ja. :D

Džeremi je kralj, nije volina jednostavno takva mu je uloga. A Mej me podseća na profesora muzičkog. U stvari možda i jeste...

Nije profesor, ali skoro, koliko se secam, kad se prijavljivao, naveo je da svira klavir.

Ma njjače od svega je kad im banu u rumuniju sa astonom,ferarijem,i lambordžinijem.
I naravno snimaju samo cigane koji ne znaju šta ih je snašlo.