Prijava

Jedan moj komsija je oboleo od raka i umro. Godinu dana kasnije, dobili smo nove komsije. Zeni je konstatovan rak posle manje od dve godine.

А што не би била случајност? Рак је данас врло честа болест.

SMarko
Pušili su previše

Ne radi se o raku pluca.

Čitao sam da otkrivaju vodu pomoću nečeg što se zove bioenegija.Tj. ne može svako da bude rašljar samo one osobe koje imaju dovoljno jaku bioenergiju tj. ako je rašljar povezan sa prirodom.Rašlje koriste da kanališu bioenegriju....

Čitao sam da otkrivaju vodu pomoću nečeg što se zove bioenegija.Tj. ne može svako da bude rašljar samo one osobe koje imaju dovoljno jaku bioenergiju tj. ako je rašljar povezan sa prirodom.Rašlje koriste da kanališu bioenegriju....

Е, шио ми га ђура. :))

Dzimi, jeste rak cesta bolest, ali ja iskreno mislim da je kuca lose pozicionirana.

Za mene je to proseravanje ali ko sam ja da sudim...

Pa neka pomjere kuću jedno 5 metara udesno....

Ove vode su veći ubica, nego promaja, jebote

džimi, kažem,jav sam sjeo tu zato što imam samo dvije stolice u stanu, pa sam morao odabrati jednu... i onda k'o veelim ajd tu ću... i ne tripujem ja da mi je to zbog podzemnih voda, ja sam zapeo učiti i zato mi je kul :D

ali kako objašnjavaš te pronalaske vode?

ali kako objašnjavaš te pronalaske vode?

To ti je ono ka' kod gatara
-Imaš li neku Milenu u familiju?
-Ne
-Draganu?
-Ne
-Milicu
-Imam.
-Eto vidiš!

Ето ти Џими, а ти се смејеш мојој биоенергији :) Има те частим пивом, чим зарадим првих 200 евра.
У Будисави су једно време биле поплаве по подрумима и сутеренима од тих подземних вода. И то је све почело са неком пљушчином, а ја сам баш тај дан призивала кишу неком индијанском песмицом коју нас учитељица научила :р
Мислим да није ништа необично што струје тих вода утичу на расположење, нем појма. Мада, ко ће мене да схвати као разумну кад су у питању овакве ствари.

ali kako objašnjavaš te pronalaske vode?

Па, малтене, свуда ако копаш довољно дубоко, можеш доћи до подземних вода. :) А ти рашљари вероватно поседују елементарна знања о геологији, па знају где и како протичу подземне воде.

Нешто слично као они астролози што имају емисије на тв-у. Нису они добри астролози, већ добри психолози, па погађају муке оним паћеницима што се јављају телефоном и нуде им зрно утехе. :)

Ето ти Џими, а ти се смејеш мојој биоенергији :) Има те частим пивом, чим зарадим првих 200 евра.
У Будисави су једно време биле поплаве по подрумима и сутеренима од тих подземних вода. И то је све почело са неком пљушчином, а ја сам баш тај дан призивала кишу неком индијанском песмицом коју нас учитељица научила :р
Мислим да није ништа необично што струје тих вода утичу на расположење, нем појма. Мада, ко ће мене да схвати као разумну кад су у питању овакве ствари.

Хаха! :)

А ти рашљари вероватно поседују елементарна знања о геологији, па знају где и како протичу подземне воде.

e tu si vjerovatno upravu, mada mi oni više liče na vračeve u praistorijskim plemenima... znaju više od običnih seljaka...

ne bih rekao da su kao ti astrolozi, oni baš lupaju i ne posjeduju ni elementarno znaje iz bilo koje oblasti...

Елем, сад озбиљно.
Можда је могуће да подземне воде утичу на расположење и сл. Јебига, вода тече, садржи минерале, долази до фрикције са земљом кроз коју тече, курци палци, не разумем се, ствара се можда неко електромагнетно зрачење, али је сулудо причати о томе да то изазива болести или рак. :) Можда минимално утиче на људе као што нпр. пун месец утиче на спавање. Или упаљен комп.

Сад сам се проср'о, али капирате поенту.

Slažem se sa Džimijem. Ako uticaj i postoji, on je minimalan. (Osim možda ako te vode nisu kontaminirane nečim radioaktivnim, ili da možda sadrže neke toksine koji na neki način uspiju da se probiju na površinu pa da isparavaju)

By the way, živim na petom spratu, tako da ako i ima nekog zračenja, ono do ove visine na kojoj sam žestoko oslabi.

Kapiramo poentu Džimi, ali se ja npr ne slažem sa njom.
Ja verujem da podzemne vode loše utiču na zdravlje, posebno psihičko.
Kao što životinja ume da predoseti zemljotres, srčku, epi napade, bla, bla, verujem da oseća i prisustvo loše energije u kući.
Ako osoba počne da boluje, ide na sva moguća ispitivanja, i niko nema pojma šta joj je, a sve prestane promenom položaja spavanja, to nije placebo efekat nego činjenično stanje.
Ne može biti slučajnost da u jednoj kući, dvoje oboli od raka.
Čula sam mnogo takvih priča, i sve je prestajalo premeštanjem kreveta. Nije poenta da premestimo kuću ili da preskačemo obeležene delove stana, nego gde spavamo :))
Pod spavanjem ne mislim na "spavanje", nego spavanje :)
Zmio, vata dokle oćeš :)

Ako osoba počne da boluje, ide na sva moguća ispitivanja, i niko nema pojma šta joj je, a sve prestane promenom položaja spavanja, to nije placebo efekat nego činjenično stanje.

лололололо то је хипохондрија пре свега!

mene zanima da li je bitno da voda bude baš podzemna. iskreno, možda bih se preselio na neki splav, to je zdravo.

a što se meseca tiče, smatram da ima ogroman uticaj na nas. nije isključeno da su i te podzemne vode zapravo uticajne baš zbog meseca...

AMIN na zmijin post...