Prijava

1. Energija
2. Zloćasta pufnica
3. Leela

1. Melkijades
2. Jovičić
3. Hugocavez

1. Energija
2. Gamby
3. Fejzbukmanijak

1.Sos....i ovako vam se pola sajta raspada
2.Mylyca...najaktivnija za pandura na cetu.
3.Zyclon...al kontam da on ne bi

Овако ако узмем у обзир да мод мора да има следеће карактеристике: Да је често активан, да није пичка и да уме да одговори на прозивку, али на фињака да те спусти, а не да улеће у расправе, да има неки критеријум приликом оцењивања дефиниција и постера, да мрзи школске дефиниције и остало... предлажем следеће чланове

1. Цара
2. Гамби
3. Мессалина

ЕДИТ: Ове карактеристике нису везане за Цару, он не испуњава баш све услове ал је најактивнији од троје предложених лололол

fejz bez problematicne proslosti, cara tu otpada

EDIT: vise nije, trazio ban na par dana, valjda zbog ispita

Gambi
smarko
milica
Edit na fejsov edit
oprosti mu njegovu ružnu prošlost :)
E da zamenio sam jednog člana nemojte mi uzeti za zlo ubacio mareta umesto frenkija frenki ima već dosta glasova :)

Messalina
Energija
Jovičić

Melkijades
Dr. Janković
Jovičić

Гамби, Фејз и Цара.
ЕДИТ: А може и Бурзум!

Evo da izmenim onda:

1.Gambi
2.Jovicic
3.Cara

1. Лоу
2. Страја
3. Онај гари из Новог Сада Самахаин или тако некако.

I ako mislite da sam nov, nisam nov, jedino po registraciji sam "od novijih" inace pratim na sajtu sta se desava redovno vec 3 godine. I resio sam da se reg.

Pa ovako:

1. http://vukajlija.com/recnik/autori/7014 - Penzioner

2. http://vukajlija.com/recnik/autori/8221 - Gamby

3. http://vukajlija.com/recnik/autori/11317 - Predražinjo

1. Hugocavez- jer ima odlične definicije pre svega, a mislim da nije ishitren i impulsivan i da bi bio vrlo objektivan.
2. Milica- jer je otvorena i direktna.
3. Frenky Delevra- jer mislim da ima odličan kriterijum po pitanju kvaliteta definicija i postera, koje bi eventualno birao.

EDIT: da dodam još da je Hugocavez, kao što reče Milica, šmeker, a treba imati i takvog jednog u mod timu. Lololol

Slavk0
Messalina
Facafacaa
Aktivni, nisu problematični, čista prošlost, odlične defke, stalo im do sajta, nepristrasni i nekompromitovani.

1. natnat
2. Penzioner
3. StrajaKg

SES
I ako mislite da sam nov, nisam nov, jedino po registraciji sam "od novijih" inace pratim na sajtu sta se desava redovno vec 3 godine. I resio sam da se reg.

Ma slobodno, samo ti predlaži.....:)

1. Циклон, знам да је био, али знам да треба опет да буде.

2. Мулуца или ти Урсула. Јесте да се плашим да ће број карата из свих градова ка Новом Саду порасти, јер ће неизмеран број људи пожелети да јој здроби кичму, опет Урсула је за мода право решење. Добро барата компом, и тата је за онлајн соушл криејтив пичка материна сајтове, у фазону представљала се још 2001 као богати двадесетогодишњак из Новог Сада на мирцу и узимала бројеве рибама.

3. Предражињо је рекао да не жели да буде мод, али опет ја предлажем њега. Човек је кулер и зајебант, нема онлајн изливе беса, зна да ујебе људе кроз зезање на фињака ако су безобразни.

1. Јовичић
2. Пензионер
3. Аурора