Prijava

1. Energija
2. Facafaca
3. Gvozdenovic

1. Френки
2. Костја
3. Јовичић

1. Aurora - protivteg ostalim modovima
2. Facafacaa - vrhunski humor i prepoznavanje istog
3. StrajaKg - objektivnost, aktivnost na sajtu i mnoštvo dobrih definicija

Edit : predložio bih i Predražinja, ali može samo troje...On definitivno zaslužuje mjesto moderatora.

1. Šalabajzer
2. Facafacaa
3. Frenki

merci, jedna od najsvesnijih na sajtu sta je kvalitet

mylyca, ima odlican odnos sa clanovima, postovani kolega jtu je mozda lud, ali sigurno inteligentan, i on bi je predlozio da je sad tu sa nama :)

remac, nije sto je moj :) ima iskustva u banovanju...admin je na 2-3 servera CSa

MentallyDisturbed
Немој мене у модове, жив ми био!

Мој пропозишн:
Јовичић
Балдур фон Јогурт
Гамби

1. Frenki
2. Straja
3.Gamby

Po datumu registracije sam mladji clan, ali pratim sajt vec dosta dugo.

1.gambi
2.straja
3.mylyca

1) Facafacaa - ima li potrebe da se objašnjava???
2) Frenki - institucija
3) Javio - zato što se toliko dugo borio za kvalitet definicija, i zato što bi se njgovim brisanjem sranja sajt dobio na kvalitetu 100%

Ima ih još par, ali su bili problematični...

Mylyca
StrajaKg
SMarko

1.Mylyca
2.Vehbija
3.Hugocavez

1. mylyca
2. facafacaa
3. frenki

1. dule345
2. Gambi
3. Др Јанковић

1. Energija
2. Francky Delevra
3. Tetka Drol

Aurora072
Tulumbac
Francky Delevra

Nemam pojma dal' je neko od njih već postao mod.

1.Strajakg
2.Jovičić
3.Francky D
_________

Šalabajzer

Ne bih da budem nepristojan, al neki predloženi su pre za psihijatrijske ustanove, nego za bilo kakvu funkciju u životu koja odlučuje o bilo kakvoj banalnoj stvari. Al ima i kul predloga, pozitivno sam iznenađen nekim.

Nepristojno je o nekom pisati na taj način, a kukavički neimenovati.

Zaboravih da napišem razlog što sam ovog čoveka stavila na prvo mesto. Evo ga sad.

1. Francky Delevra
- Superaktivan, kako u definisanju tako i na forumu. Razuman, kulturan, odmeren. O kvalitetu njegovih definicija ne bih trošio reči, mislim da je on autor sa najviše odabranih definicija.

2. Strajakg
- Autor koji je uvek onlajn kada se ja pojavim, što ukazuje na to koliko vremena provodi na sajtu, a to je neophodno da bi moderator mogao da dobro funkcioniše. Na stranu njegov epski uspon na drugo mesto po popularnosti, nešto slično je učinio i Blek Hol i ubrzo postao mod.

3. Gamby
Gambi je takođe hiperaktivan, a pored toga dobro definiše. Jedan od najvećih podjebavača na sajtu, pa bi idealno stao uz rame Blek Holu, Džimiju i MrMunu.

Prvog bih predložio Predražinja ali mislim da on nema vremena za moderatorski posao, za šta je ipak, potrebno biti nolajfer.

1.Tetka Drol
2. Melkijades
3. Jovicic

Teo sam i Wojteka da predlozim, ali sad videh da on vec jeste moderator. To mi govori da odlicno procenjujem! :D

1. MOTIKA
2. Frenki
3. doctorB