Prijava

Pogresio si temu Krle.
Ovo ide na transfer blama.

крлу омиљена песма систем те лаже омиљени филм небеска удица омиљена књига орлови рано лете

omiljeni bend ok bend XD

E debeli ti i nisi toliko govno. Popio bih rado sa tobom jedno točeno valjevsko.

Prilično je pederski promeniti naziv teme čoveku samo zato što ne dolazi dugo na sajt, a nekom se digao kurac da mrzi Srbe koji ne govore ekavski.

Ja znam jednog lika sto je navijao za:
1. Mancester siti kad su uzeli prem
2. Borusiju kad se klala za LS
3. Atletiko Madrid kad se klao za LS
4. Lester kad je uzeo prem
bonus: simpatisao juventus u medjuvremenu

Bruce
Prilično je pederski promeniti naziv teme čoveku samo zato što ne dolazi dugo na sajt, a nekom se digao kurac da mrzi Srbe koji ne govore ekavski.

A neka ih ničija nije do zore, što bi rekli babe i dede.

To je sad fazon da se pokaže da imaju moć dok nas ima 20 aktivnih na forumu. A ranije su pišali u gaće kad si ti modovao ahahahah

Bruse, niko nije dirao ikavske Srbe

Pederskije je bilo dok je Remac govnarko drkao 10 ljudi iz Kafane na tvoje oči jer ti tobože nisi hteo da se zameraš kolegama pa si opet išao linijom manjeg otpora.

bruce, svako ko mene zna upućen je da mi je ijekavski maternji, ti to dobro znaš. ja sam promenila naziv teme i to je sprdnja na sopstveni račun, da se razmrda ovo malo. ništa manje nisam bosančeros od vidre kojoj je zasmetala zajebancija te vrste. a to je nivo rasnog.

Koliko ja vidim, uspjela si da razmrdaš samo Rasnog.

Mogli ste bar da sačekate da prođe treći dan praznika, pa da se onda koljete kako Bog zapoveda lolo

Marko kaže da Vidra viče A Krute jebo i da priča ko ona Kisla mi je gloova ljoodi
E sad ne znam