Prijava

Mirno spavaj Caro, nema ništa od toga. Niko nije lud da uradi tako nešto jer mu ne bi išlo u korist. I postoje mehanizmi ako neki fanatik slučajno nešto pokuša.
Prevelike pare se vrte u svetskoj ekonomiji da bi vrhovni čarobnjaci dopustili da im to sve neko uzme i napravi pakao na zemlji.

Če pa TSR besni već desetak godina, pola planete u ratu bukvalno. Nukes and shit nije uopšte tako daleko kako smatramo, uostalom, baci pogled na ovo kad stigneš, vredi zaista

https://www.youtube.com/watch?v=s1iS6ib45Z8

Ili ovo, Švabe

https://www.youtube.com/watch?v=5y6A0KpjFyc&t=22s

mene što se tiče malo verovatno, al jbg čim se priča o tome, već ne valja. Viš da i ovi majmuni gledaju da zarate sa Iranom na svaki mogući način.

ma ovi konflikti su kurčeva prašina, deca u kijevu uredno idu u školu, na bliskom istoku ništa novo, afrika ko afrika

ma jok ja sam vise pristalica onih teorija da je prica o nuklearnom oruzanju prenampumpana, da je zapravo u pitanju imaginarno kurcenje ko svemirski program i kojekakva sletanja na mesec. na tu semu sam uzeo okladu bila fazon u narednih 10 godina ce biti nulkearni rat sig ja reko nece. previse zapadnih filmova u opticaju jbg

A što se Irana tiče, koalicija nije uspela ni Afganistan da savlada, treba biti lud pa da udariš na Iran koji ima jednako zajebanu geografiju a duplo više ljudi i ozbiljniju ekonomiju. Odakle god da udare bilo bi jebeno, plus bi ovi aktivirali ludilo na celom bliskom istoku, kome to odgovara, začin mora teći, brm brm ne ide na vodu jbg

Teško ali moš se desi, jer Rusija ne sme ovo da izgubi a nemaju ni oni vojske neograničeno. Ako nato zemlje krenu da šalju ozbiljnije količine trupa tamo, i Ruje krenu da gube teritorije, moraće da pokažu zube.

kako satanisti planiraju da se pomire sa porazom u ukr pitanje je kako ce to da prihvate

A i pajstito atomske bombe, za čisto taktičku upotrebu protiv oružanih snaga su čist overkill, gde ćeš da nađeš toliku vojnu koncentraciju da opravdaš detonaciju megatona TNTa, poslednji put možda kad je bio D-day je to imalo smisla spičiti na par lokaliteta. Eventualno ako ameri parkiraju par nosača u nekoj luci ili rusi naprave opet onaj križni put oko kijeva sa kilometarskim kolonama vozila, a i to može jeftinije da se reši

Jasno je da je upotreba pre svega upravljena na holokaust, istrebljenje civila, a to još uvek nigde nije ni potrebno ni poželjno

sad bi bilo dobro neko da uleti sa opisima arsenala, ukupnom razornom moci, gde je rasporedjeno da se malo poblize skvati ko bi tu pobedio

Jasno je da je upotreba pre svega upravljena na holokaust, istrebljenje civila, a to još uvek nigde nije ni potrebno ni poželjno

Ja baš mislim suprotno, jebaču.
Zašto istrebiti civile ako upravljaš svetom, a živiš od rada civila? Što oni više urade - tebi bolje.

Treba da se čuvaju civili i da se pita jel treba još civila i da odgovor bude da.

Haha, zna se kako je KGB today došao do ovih informacija, naime postoji tajni snimak raporta drugosrbijanca sorošu:

https://m.youtube.com/watch?v=S6wFZn3vGB0&pp=ygUdSmEgemVsaW0gZGEgb25pIGJ1ZHUgb3RwaXNhbmk%3D

vucelu drkaju sad preko ove genocid varijante, sledece je uzurpacija vlasti ako ni to ne prodje onda sceanrio kao sa slobom (tacijem)

uuuu ides kod vidojkovica u emisiju koko vec sutra