Prijava

ипак је више за овде
значи ја сам плако на сред коњарника, ПЛАКО! више ми је смешно него страшно

Враћам се задњом/предзадњом 17-цом јуче с пичком и видим другара дилеју како претрчава улицу. ја га назовем да ме сачека па да идемо заједно кући таман а таман и ову да испратим, кае он ае. но небитно, испратим ја и сад креће прича. ја га питам шта ради овако касно бре на коњарнику (звездарци смо), тек крене он мени да прича, а иначе има око 1,98м и 100 кила. каже био код ортака у калуђерици на поткровљу да блеје са њих 15. каже играли ми пес, пиво, кокице, кае да нису варили ништа, биле ту неке девојке као. и сад једна живи поред гробља и није смела сама да се враћа кући него се понуде он и још један ортак који је још крупнији да је отпрате па таман и они кући да крену. и сад прате је они, и пролазе уличицу од гробља и овај ортак кога ја знам види свеће упаљене како стоје на неким гробовима. стане он и зауставља ове и каже им да виде оно. гледају они, само видиш људи одједанпут неки устају са плочника и крену нешто да се деру, неке молитве и вриште. ту се они усеру наравно, и ова двојица грмаља крену да трче а ова девојка се саплете и падне одмах поред оних, и сад они крену да се враћају по њу а само што се нису упишали од страха. ухвати је овај испод мишке и кренуше да трче до куће од ове. најјача сцена је кад куцају на врата од ове а овај ортак је и даље држи ко векну хлеба и даје је њеном ћалету и каже "извините". после су ишли пешака до лештана па на бус до устаничке. и ја га питам шта ће на коњарнику, он ми одговара да је морао да једе нешто подхитно у гудфуду док није пост и таман да му се осуше гаће мало док пешачи.

људи, те фаце, те гримасе и та прича се једанпут виђа на људима који једва у кревет легну!

ako ja znam šta si ti sad ispisao ovde da me grom ubije, jedino prepoznajem Ustaničku i Konjarnik..

поента приче је да је сатана жива и да су муда малена

отворите тему смијешне приче

припреме босанске рвачке репрезентације лоло
https://www.youtube.com/watch?v=JZvCgSmV9JA

шта си ово цензурисо јебем ти кандило

pre par godina u pravdi delili mladica,seselja,karadzica...slicice za jaja.

inace,ne verujem kako je covek brzo otpevao.i da je beo!nisam slusao pesmu kilo godina i sada nadjem teks.pratim,al jako brzo sve sroci.ludjak
http://www.youtube.com/watch?v=StlMdNcvCJo

шта си ово цензурисо јебем ти кандило

Pa naravno, bedž sa Šešeljem, šta bi drugo?

Ортаков клинац нас јуче пита што американци кољу зечеве а ми прасе за ускрс хахаха, какав цар мали

danas sam u gostima po prvi put čuo izraz "jebe se ko vidra"

vidro li vidro

Колико си ти необавештен човече :)

Uništile me reakcije i posteri :D

A ladno nema definisano ovde.