Prijava

ne zbunjuj me sad, ja poštujem tvoju školu ali i ja sam završio neku drugu školu, ako me razumiješ.

ono što nevješto pokupavam da ti kažem je da i ti živiš u tu crnu goru i da na tebe utiče sve što se dešava u toj crnoj gori i ne možeš sve to posmatrati sa visine i praviti se da tvoje govno ne smrdi.

a ovo denotativno i konotativno ne znam što ti znači.

meščini da ti je hteo reći da on nije glasao ni za kog :)

e pa mogao je tako a ne da me ćera sad vujakliju da otvaram :)

ono što nevješto pokupavam da ti kažem je da i ti živiš u tu crnu goru i da na tebe utiče sve što se dešava u toj crnoj gori i ne možeš sve to posmatrati sa visine i praviti se da tvoje govno ne smrdi.

мислио сам да ми се спрдаш, нешто сам танак са живцима у задње вријеме, извињавам се

а за ово друго, не могу али бих хтио, и та бијесна немоћ ме фрустира. а многима бих шију заврнуо због онога што раде и што су радили. чак и невезано за политику.

e pa mogao je tako a ne da me ćera sad vujakliju da otvaram

kako li je tek na vujakliji kad je ovde ovakva fiesta

na vujakliji sada ispijaju čaj i ćaskaju o vremenu :)

e, sad, titanijume, da se vrnemo na sidartu i to na onaj momenat kada je skapirao da ako zeli da procita neku knjigu ne moze da je gleda podrugljivo sa visine nego da mora da voli svako njeno slovo.

ono sto nevjesto pokusavam da ti kazem je da u jednom trenutku moras da zaigras prema pravilima koja u tom trenutku vaze i, ako si kadar, da se trudis da ta pravila promijenis.

sidarta je vasojević
:rođeni sam spemer, beš mi sve, tri puta vraćam ruku da ne kuckam glupost, amo jok - jače od mene:

Zašto mislite da je spem? Lepo piše "Podijeli sa Vukajlijašima", ne mora biti link može i misao.

pravila vukajlije su ista kao i pravila svakog drugog kompjuterskog programa, neka se mogu zaobici a neka prekrsiti :)

jel ovo naše original verzija
il piratska

piratska ali dobro krekovana

neke droge jesu
tvrd ti stojim

ima ona cuvena karikatura, cini mi se zuka dzumhura, dje ispod staljinove slike karl marks pise kapital

ej, đe se Zuka sjeti...

za ovo se nekad išlo na goli
sad u popularne ;)

karikatura odgovara, cini mi se, ovome direktorovom. a i tito je mnogo volio ovu karikaturu