Prijava

pa baka nikad nije autoritet, baka je uvek mukica koju deca vole :33

znam natnat, i u pravu si. ti i agilni (pocinjem da mislim i dzoni) i onako niste za ljude koji treba neke konflikte da resavaju, a moderisanjem foruma upravo to radite. virtuelno, ali radite.

Sva sreća pa nisam Jebačeva baka...

Ma meni to ok, nego sta bre svi kenjaju, morališu. Kakve se gadosti izreknu svaki dan i niko i ne bude banovan. Bušido ima neki problem psihičke prirode i napinje ljude, ponavlja iste stvari iznova.

A sad ću da pročešljam forum da vidim da li su ovi "moralisti" nekada rekli nešto "bolesno". Ako jesu, ima da im pišam po lobanji svaki dan.

e gleajte ovo ljudi šešelj svira bubnjeve
http://youtu.be/UfFhBcQ87NI

Sad se odjavljujem, odoh na pivo. Budite dobri :)

Loš trip ovo sranje. Tilmo Buš te pecka sa namerom da te maltretira, oduševio si me jer 5 dana si ignorisao. Sad si ga popušio.
Dalje, neću da zauzimam stranu ne volim to, volim ove pedere jako što su pisali gore a sa druge strane i neki modovi tu spadaju, mada i mutim oko krune nešto ali kola su krenula nizbrdo. Znam samo da kad su Bač i Coa bila banovani sajt je bio kerov kurac, čet pogotovo. Njih 2 su povukli još 5 ili 10 ljudi sad ću objasniti i kako. Udješ na čet nema nikog i izadješ i tako svi, niko se ne zadržava. Ovako se i skupimo nekako. Modovi nije sretno vreme, nas 15 džukela smo vam sve što imate jbg. Na žalost

jebi ga, tip osobe koji se vredja kad mu neko ukaze na gresku, kolko god to ukazivanje bilo grubo, nije za sudiju.

kajzen vas drzi zato sto ste benigni, a on nije na sajtu i ne planira da dolazi, pa je trenutno mozda tako i najbolje. moderatorska grupa gde su najuticajniji najobicniji dosadnjakovici je u trenutku kad kajzen ne dolazi na sajt je resenje koje stoji, samo sto to on nece da vam kaze tako :)

Pa zato je u jednaom tabu cet i kad vidis da je neko dosao napises nesto.

Rasni ne kenjaj, rekao sam ti već. Odbanovan si jer je nas par cimalo ljude. Kad su te videli posle nama jebali majku. Ponašaj se brate u skladu sa tim evo molim te brt. Nemoj pričati kako se čet koristi i slična sranja

Dobro brate al ne moras da mi seres stalno za to sto ste cimali da se odbanujem.

apsolutno je netačno da mi želimo bilo šta, osim da procesuiramo odgovorne za zločine tokom proteklog rata

Neću naravno, samo nemoj da se trpaš svuda. Bio si debil težak, uz par prečica si postao dobar momak, samo još par sitnica ti fali i pravi si.

Njih 2 su povukli još 5 ili 10 ljudi sad ću objasniti i kako. Udješ na čet nema nikog i izadješ i tako svi, niko se ne zadržava. Ovako se i skupimo nekako.

Odbanovan si jer je nas par cimalo ljude. Kad su te videli posle nama jebali majku. Ponašaj se brate u skladu sa tim evo molim te brt. Nemoj pričati kako se čet koristi i slična sranja

loool ono važi brt nemoj me samo tući
čovijek provalio stvarni život i filozofiju ulice na vukajlija forumu

V R H
R
H

A sad ću da pročešljam forum da vidim da li su ovi "moralisti" nekada rekli nešto "bolesno".

Za druge ne znam, al ja jesam.

hahaha kakav prs, nevera

Šta ti oćeš sad? Ti si kul jbt, sa originala nisi dolazio godinama da udješ u legendu. Ostani takav, batali mene ja sam običan smrtnik

koji je orginal joilov?

Stalno su vam hladna stopala? Trebalo bi da se zabrinete, jer...

Daj crnca Makaronac, pogodan je trenutak.