Prijava

Granjku može da odbanuje onaj ko ga je banovao.

hahah pa što je najgore nisam pratio tu priču, upao na sajt posle 3 meseca i ono bam trajni ban
misim ne kažem, sigurno da bih ispratio tovarenje koje je logično i vrlo legitimno u datim situacijama epik debilizma, ali je ispalo tako kako je ispalo

realno neku odštetu u vidu đačke penzije biste mogli da mi organizujete

Dobro, sad već pametujete. Buško je došao da se posere po svima bez razloga i dobio ban koji zaslužuje, ko ga jebe, šta je očekivao, pohvalnicu?

Ajde ne palamudite više!

Дошао је да се посере по теби и одлуци да се одбанујеш, и вјерујем да се већина слаже с њим, зато не сери

Otkud ti, Ćilmo? Ko je tebe odbanovao?

Vidi lažnog moralistu, koji čeka neku novu otimačinu i ubistvo kako bi istovarao svoj poremećeni djubar.

Дал ме спрдате да сте бановали Јебача?

Брусе, најлепше те молим за један бан од месец-два и метни разлог ''Ж суи Јебач''. Ионако ми је доста разних Максија, Јанпија и сличних главица, што би реко Расни.

ajd drugarska poruka moderatorima, odbanujte ove sad dok totalno niste pogubili konce, jer ce neko od vas ozbiljno da se uvredi na neku glupost, totalno bez razloga.

a natnat, 20 min zakljucana tema jutros je bilo resenje, nije da nisi sama zakuvala ovo.

Kako sam ja zakuvala?

Брусе, најлепше те молим за један бан од месец-два и метни разлог ''Ж суи Јебач''.

Hvala ti što se kulturno obraćaš ali ne banujem na lične zahteve izrečene na javnom forumu.

Kako sam ja zakuvala?

nisi umela da raspravu prekines na pocetku okretanjem na zajebanciju, vec si cekala da se raspali pa onda banovala. sve greska do greske.
onda kad to krene, sve naopako sto ste uradili nakon toga i pre toga.

mislim boli me dupe, meni zanimljivo kad ispadne ovako, ali nekako kapiram ucite iz sopstvenih gresaka.

mada i ja sam blesav, kako ce uciti iz sopstvenih gresaka neko sto misli da je nepogresiv i uvek u pravu...

PUČE KOLAN SVEČEVOJ KOBILI...

Zakuvao je Buško, pogledajte prvi mračan prozivački post.

Posle se par ljiga nakačilo jer misle da su tako kulj, i 23 puta dodatno zakuvali.

thilmo autora ima svakakvih i normalno je da neki zakuvavaju. problem je kad se moderatori prime, a primaju se.

treba bre malo da se zakuva.da se prodrmaju ljudi.bilo bi gej da persiramo jedni drugima i da se gotivimo.

OKRENUŠE KOLA NIZA STRANU!
Sjebala se tema nacisto, ali neka zanimljivo je

Kelte, stvarno, najozbiljnije misliš da mi je stalo do toga da na Vukajliji bilo kome budem autoritet? Nije ovo obdanište, pa da je nekome potreban vaspitač. Kapiram da se neke stvari nose iz kuće, a tvoj savet danas je bio da ja Bušidu napišem nešto tipa Iznajmi kurvu, smiri se ... Ja stvarno tako ne komuniciram sa ljudima u rl, ne znam zašto bih ovde.

Будућност је стигла, почело је да се живи на нету и да се виртуелни свет озбиљно схвата. Застаните на тренутак с јаловим расправама и схватите МИ ПРОЖИВЉАВАМО БУДУЋНОСТ АЛО ЉУДИ
:гласно пева и пуца ласером у ваздух: