Prijava

Tu su svi botovi, sa jedne strane vucicevi, drugi pajticevi

Ne nuzno pajticevi ali antibotovi svakako. Ne zna se koji su gori ali zna se da mi popuse i jedni i drugi

Ne nuzno pajticevi ali antibotovi svakako. Ne zna se koji su gori ali zna se da mi popuse i jedni i drugi

+1

Ljudi !! Oce da ubiju vucica

Zasto opasan tip kruzi oko porodicne kuce vucica danima? Da li su tajkuni krenuli da ruse vucica, zato sto ih udara gde boli? Svi znamo miskovic sta radi vec duze vreme.. Da li je nasa zemlja napokon krenula da se izvlaci iz govana, a to se ne isplati tajkunima, pa su krenuli da ruse najbolju stvar u poslednjih par decenija?
Komentare ostavite ispod

не капирам уопште ту синтагму коју форсирају. рушење вучића. шта то уопште значи? како се руши неки премијер? хоће да сруше тачно шта? да промене однос снага у скупштини? да се распишу избори? сад кад бих ја као неки нооб за рушење вучића хтео да га срушим, шта тачно треба да радим? и који је крајњи циљ тог рушења? све је то тако конфузно а уопште се не труде да објасне.

YouCantHandleTheTruћ
не капирам уопште ту синтагму коју форсирају. рушење вучића. шта то уопште значи? како се руши неки премијер? хоће да сруше тачно шта? да промене однос снага у скупштини? да се распишу избори? сад кад бих ја као неки нооб за рушење вучића хтео да га срушим, шта тачно треба да радим? и који је крајњи циљ тог рушења? све је то тако конфузно а уопште се не труде да објасне.

Ne znam, uglavnom sam preneo vuciceviceve reci, ali ako bih morao da kazem mozda da planski iskvare sliku vucica pred narodom... Ili.. Tako nesto...
Ne znam, sve mi je ovo cudno, dajte komentare na situaciju :/

ма свеће то бити у реду.

Uh ok, jesam se zabrinuo malo priznajem :))

Zasto opasan tip kruzi oko porodicne kuce vucica danima? Da li su tajkuni krenuli da ruse vucica, zato sto ih udara gde boli? Svi znamo miskovic sta radi vec duze vreme.. Da li je nasa zemlja napokon krenula da se izvlaci iz govana, a to se ne isplati tajkunima, pa su krenuli da ruse najbolju stvar u poslednjih par decenija?

Ију! Господе Боже! :Светлана Бојковић смајли

ма мирни смо до следећег викенда. то вам гарантујем! док већи део србије не седне поново испред телевизора. онда ће бити нових удара.

где проводите државни удар? ја у топлом дому у кругу породице, мајка руску салату направила а тата ставио буткицу у рерну

A ne, pazi situaciju, roknu vucica jebote :D realno bi ljudi podivljali, dosta ljudi ovde bas, kao tooo, napokon, alal vera onom ko ga je roknuo, ode picousti ahha itd. Ne biste ni stali da razmislite sta se desava!
Ja mislim da je ovo sve deo plana, opasna propaganda se vodi vec godinama, mnogo jaca od vuciceve propagande, i zahvata mnogo ozbiljnije glave. Hm a?