Prijava

ja cu za drzavni udar biti na rtanj u bungalovu

ја пратим удар на лајвскору. кева гледа неку гранд параду, шта је већ, па не гледам. само да нагласим да ја то не гледам и да имам пун хард рокерске музике, ван гог, чорба, пилоти.

трућ то ти је најбоље да нарежеш на маил.ру ако не желиш све да изгубиш приликом недајбоже рикњавања харда. ја знам пошто тамо имам 60 гигабајта блуз музике

A ne, pazi situaciju, roknu vucica jebote :D realno bi ljudi podivljali, dosta ljudi ovde bas, kao tooo, napokon, alal vera onom ko ga je roknuo, ode picousti ahha itd. Ne biste ni stali da razmislite sta se desava!
Ja mislim da je ovo sve deo plana, opasna propaganda se vodi vec godinama, mnogo jaca od vuciceve propagande, i zahvata mnogo ozbiljnije glave. Hm a?

па наравно да има јаче пропаганде, није засео лик који ништа у животу није радио, па је сад постао бог. неко га је ту поставио да му одради посао, па ће да га пусти низ воду кад буде требало.

поштовање, колега, унапред се радујем вашем следећем одговору.

Ok predjimo sada na vedrije teme :D

не капирам уопште ту синтагму коју форсирају. рушење вучића. шта то уопште значи? како се руши неки премијер? хоће да сруше тачно шта? да промене однос снага у скупштини? да се распишу избори? сад кад бих ја као неки нооб за рушење вучића хтео да га срушим, шта тачно треба да радим? и који је крајњи циљ тог рушења? све је то тако конфузно а уопште се не труде да објасне.

Otvori temu možda neko zna neki tutorijal za rušenje vučića.Granjka i Valdemar u kombinaciji realno znaju sve ne bi me čudilo da znaju i to!

рушење вучића стартер пек како би изгледао?

трућ то ти је најбоље да нарежеш на маил.ру ако не желиш све да изгубиш приликом недајбоже рикњавања харда. ја знам пошто тамо имам 60 гигабајта блуз музике

лол. не, брт, имам бољу методу. записао сам у свеску све што имам, па ако ми рикне хард, скинућу све опет.

баш се доста не разумеш у маил.ру и блуз музику
п.с. аплоуд иде много брже кад радиш нешто покући а не да седиш испред конпа и гледаш колико је споро, проверено

рушење вучића стартер пек како би изгледао?

ja mogu predloziti jedan element
https://navijackakultura.files.wordpress.com/2014/11/w6twez4aiks.jpg

баш се доста не разумеш у маил.ру и блуз музику
п.с. аплоуд иде много брже кад радиш нешто покући а не да седиш испред конпа и гледаш колико је споро, проверено

ма где ћу сад још да размишљам и о томе где на интернету да сместим 100 гига музике (које већ има на интернету)? имам паметнија посла. одох да читам о рушењу вучића док се не заврши ова гранд парада коју не гледам.

небитно сад, видим да ниси испратио причу. некоме би била интерна ал пошто се десило овде мислио сам да си видео

Sjajno somi, ja sam ispratio, ali mrzelo me da napisem koliko si me nasmejao, ali evo sad sam nasao malo vremena

е, а сад ми паде на памет. зар оно није било да полиграф није доказно средство, него само индикатор, и да је непоуздан јер је непримењив у неким ситуацијама, рецимо код психопата, па зар није наш премиј... ок, не смем ја ово.

шоми ће да вам потврди ако има криминалистику на факултету, има ваљда.

и како то "прошао полиграф", кад полиграф уопште није уређај који детектује лаж, него промене у човековом телу? шта је онда прошао?

али стефановић данас: "није се састајао са корницом ЗАЈЕДНО". ок министарко иди певај алкохола поплава а ја сам још на ногама.

испратио сам, бре, знам о чему причаш. него ја то конверзације ради.

Ne znam ja ti si pravnik XD

зар оно није било да полиграф није доказно средство, него само индикатор, и да је непоуздан јер је непримењив у неким ситуацијама

ako si obican covjek nazivas ga poligrafom i onda je indikator, ako si premijer nazivas to detektorom lazi i onda je to dokazno sredstvo.
Zadnje sto sam o tome cuo je da ljudi obicno burno reaguju kad ih neko optuzuje za nesto sto nisu uradili a ako su krivi smire se jer pokusavaju na sve ravnodusno da odgovore.

чекај. шта, вучић је био на полиграфу?

Istina je da poligraf nije 100% sig sredstvo, ali da nijedan "normalan" covek ne moze da ga pređe, mogu samo oni obučavani, neke psihopate.

E sad što je naš premijer sve samo ne...ok, ne smem ja ovo.

Na poligrafu ti prvo postave set pitanja kojima određuju kad lažeš, a kad govoriš istinu. U tom setu pitanja kad god govoriš istinu stisneš šupak, to ti digne broj otkucaja i puls, pa posle opuštenog šupka možeš lagati jer se odgovor čita kao istina.

Eto ti specijalna obuka, jebeš specijalnu obuku.